друкувати


Нехай кожне серце в світі буде радістю зігріте

Єпархія УГКЦ | 2017-12-23 15:57:57

Різдво — це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Традиційно в різдвяний період відбувається найбільше благодійних заходів, оскільки у такі дні хочеться, щоб милосердя огорнуло кожного.

Цьогоріч до Товариства молодих інвалідів та їх батьків "Надія Отинії" завітали  канадські благодійники в рамках програми "Світ для дітей", директором якого є Галина Микитюк. Представники цієї організації  дбають, щоб діти в Україні мали веселе і щасливе Різдво.

Соціальний працівник благодійного фонду "Світ для дітей" п.Наталія каже: "Хочемо поділитися із вами найперше любов‘ю, яка через благодійну допомогу лине до нас із далекої Канади, і бажаємо вам запалити цю свічку за святою вечерею та наповнитися від неї щирою любов’ю, яка лине від різдвяної зорі".

Опісля учасники благоднійної організації, яка вже діє в с.Лісний Хлібичин, привітали  із прийдешніми різдвяними святами координаторів центру "Надія Отинії" і нових співпрацівників програми "Свято для дітей". Кожен з них отримав пам‘ятні та солодкі подарунки. Насамкінець о.Василь Мельничук зазначив: "Якщо ми робимо щось добре для ближнього, то водночас Бог обдаровуватиме нас своїми щедрими та багатими скарбами".

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату