друкувати


Посвячення приміщення Держпродспоживслужби в Коломиї

Єпархія УГКЦ | 2017-12-26 21:34:04

26 грудня правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василь (Івасюк) УГКЦ та владика Юліан (Гатала) єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП освятили оновлене приміщення Держпродспоживслужби м.Коломиї, що знаходиться на вулиці Станіславського, 1. Ця установа є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що має на меті запобігання поширенню інфекцій, профілактичні заходи, контроль за харчовими продуктами, кормами, побічними продуктами тваринного походження, забезпечувати здоров’я тварин і надійний захист населення.

Зараз у відреконструйованому приміщенні, згідно реформування,  під одним дахом розміщено кілька установ: ветеринарна, фітосанітарна, санітарно-епідеміологічна служби, інспекція з питань захисту прав споживачів та служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Тепер зі своїми потребами сюди зможуть звертатимуться жителі міста та району.

У своєму слові до присутніх представників влади та працівників закладу, архиєрей зазначив: "Освячення держпродспоживслужби в Коломиї – це чудове духовне підбадьорення керівникам і працівникам бути однією родиною і своєю працею будувати Україну добрими реформами та,  долаючи труднощі, йти до Божого Царства. Саме так навчав Господь служити Батьківщині "і не чекати нагород" (Дмитро Арсенич вірш-посвята "Ратай"), а все інше додасться."

На згадку владика Василь залишив в подарунок робочому персоналу картину зі словами молитви, яка благословлятиме "всіх, хто входить у цей дім і захищатиме всіх, хто виходить з нього. Дасть мир та спокій тим, хто залишається…" Після звернення архиєрей окропив оновлене приміщення та його працівників свяченою водою.

Джерело: прес-служба єпархії