друкувати


Зустріч голів Центрів передподружнього приготування

Єпархія УГКЦ | 2017-12-26 22:07:19

26 грудня в приміщенні єпархіального управління відбулася перша робоча зустріч голів Центрів передподружнього приготування, які діють у Коломийській єпархії УГКЦ.

На початку робочої зустрічі до голів Центрів зі словами вітання та подяки за працю звернувся протосинкел єпархії о. Роман Кіцелюк. Після слів вітання всі голови Центрів мали можливість представити працю свого Центру та поділитися своїм досвідом. У ході робочої зустрічі, яку провадив синкел єпархії о. Юрій Лукачик, було обговорено ряд важливих питань, таких як узгодження та уніфікація програми приготування Центрів передподружнього приготування, документація, розпорядок праці та інші важливі питання, пов’язані з роботою Центрів. Дана зустріч носила практичний характер, де кожен голова міг обговорити будь-яке питання та щось для себе почерпнути. На закінчення було прийнято рішення проводити такі зустрічі періодично.     

Варто пригадати, що 17 листопада 2015 р. Б. єпархіальний єпископ Василій (Івасюк), бажаючи покращити стан безпосереднього приготування наречених до прийняття Тайни Подружжя, видав Декрет про створення Центрів передподружнього приготування. Із того часу почався процес створення Центрів для приготування наречених до прийняття Святого Таїнства Подружжя. На сьогоднішній день на теренах Коломийської єпархії УКГЦ створено дев’ять таких Центрів, які вже приготували до Таїнства Подружжя не одну сотню подружніх пар.      

Джерело: прес-служба єпархії