друкувати


Вогонь любові, вогонь добра, неси у світлі ліхтаря

Єпархія УГКЦ | 2017-12-31 23:43:20

31 грудня, в останній день 2017 року, громада м.Отинія урочисто зустріла "Вифлеємський вогонь миру" в храмі Зіслання Святого Духа.

Щороку напередодні світлого празника Різдва Христового національна скаутська організація "Пласт" доставляє "Вифлеємський вогонь миру" з місця народження Нашого Спасителя для всіх українців. І сьогодні цей вогонь як символ народження Христа прибув і до Отинії.

"З місця народження Ісуса Христа – Сина Божого, передаємо Вифлеємський вогонь миру і справедливості українським християнам – селища Отинія",– такими словами учасники української скаутської організації "Пласт" привітали жителів Отинії.

"Дякуємо вам, дорогі наші пластуни, за те, що ви привезли нам той дорогоцінний дар – оцей вогонь миру із Вифлеєму, де народився нам Христос, Спаситель Світу. Ми приймає цей вогонь, який засвітить у наших серцях – мир та любов, у наших родинах – міцність і єдність та великий мир у нашій Україні", - привітав дорогих гостей, які завітали до храму із цінним подарунком митрофорний протопресвітер Василій Мельнчук. 

Після завершення Божественної Літургії всі охочі мали можливість взяти цей вогонь до своїх домівок, як символ – Христа, який приходить на Світ.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату