друкувати


Новий Рік на парафії Зіслання Святого Духа в м.Отинія

Єпархія УГКЦ | 2018-01-01 09:17:30

Весь світ в очікуванні Різдва Христового. Настав останній тиждень Різдвяного посту, який готує нас до зустрічі одного з головних свят нашої церкви – Різдва Господа нашого Ісуса Христа. Це період молитви та духовного зростання.

У час різдвяного посту за новим стилем випадає святкування Нового року. На парафії Зіслання Святого Духа, що у м.Отинія стало традицією щороку зустрічати Новий Рік у храмі.

Новорічна ніч, на вікнах будинків мережевні візерунки… Вірні прямують до храму на нічну Божественну літургію. У першу ніч 2018 року, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук звершив Божественну, на якій до молитви  чисельно зібралися вірні. Усі разом молитовно дякували Господеві за прожиті дні, прохаючи Божого благословення на рік прийдешній. Також в особливіший спосіб просили Бога про мир в Україні.

Опісля Божественної Літургії всі присутні мали можливість отримати благословення через обряд мирування, а також разом із священиком поділитися Різдвяною просфорою.

"Благослови, Боже, нам на Новий Рік, щоби був щасливий кожен чоловік", – такими словами новорічної християнської пісні свята церква молится, щоб Господь благословив всіх і кожного зокрема.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату