Оселями Отинії мандрує палкий вогонь любові

2018-01-05 19:06:44

Різдво – час миру, любові та примирення. Час святкового настрою та сповнення надій.  Саме таким святковим передчуттям з оточуючими поділились вихованці катехитичної школи при храмі Зіслання Святого Духа м.Отинія. Сьогодні вони разом із своїми наставниками вітали з прийдешніми святами державні установи міста. Діти завітали до установ із Вифлеємським вогнем миру, який нещодавно до храму привезли учасники національної скаутської організації “Пласт”.

Прийміть цей вогонь миру, який занесе у ваші серця та домівки любов, мир і терпеливість, які ви зможете подарувати іншим. Нехай цей вогонь допоможе вам приготувати серця, які стануть яслами для Новонародженого Христа”, –  сказав у своєму вітальному слові митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Загалом діти відвідали: Отинійську ЗОШ І-ІІІ ступенів, професійний ліцей енергетичних технологій, художньо-ремісничу школу, дитячий навчальний заклад ясла-садок “Веселка”, дитячу музичну школу, дитячий реабілітаційний центр, районну лікарню й інші установи.

В свою чергу всі очільники закладів щиро дякували священику та дітям за ті щирі слова та палкий вогонь любові, який вони принесли у їхні колективи.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату