Сьогодні сотенний Кривоніс відзначив свій 95-й ювілей

2018-01-05 22:08:14

Легендарний упівець Мирослав Симчич сьогодні відзначає свій 95-й день народження. З нагоди такої поважної дати в МПК “Народний дім” відбувся ювілейний вечір “Із Богом та Україною в серці”. На святкування до пошанованого ювіляра зібралось чимало вдячних коломиян та почесних гостей. Урочисто привітати одного з останніх живих героїв УПА завітав правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василь (Івасюк).

У своєму зверненні владика зазначив, що назва сьогоднішнього заходу є досить символічною, адже “із Богом та Україною в серці – було гаслом нашого героя на гору Голгофу в боротьбі за нашу Батьківщину. Пройшовши свій тернистий шлях, пан Мирослав сьогодні є живою легендою, особливо для дітей і молоді. Його життя і боротьба - це повчальна історична книга любові до Бога та України, яку потрібно вивчати в школах, виховуючи в молодому поколінню патріотизм до своєї нації і любов до народу. Послухати людину-легенду мають учні, молодь та інтелігенція і продовжувати його справу кожного дня, утверджуючи молоду Державу Україну.”

Направду, цього дня  звучало ще багато слів подяки та найтепліших привітань адресованих імениннику. Кожен з присутніх бажав міцного здоров’я та мирного неба над головою, адже сьогодні, як і в ті далекі роки, це найбільше бажання кожного свідомого українця.

Джерело: прес-служба єпархії