Сопів колядує

2018-01-07 12:27:54

Без снігу, але з особливою радістю в серцях вранці до церкви поспішають парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Сопів. Другу святкову Літургію відправив о.Іван Шикарук. На богослужіння зібралось чамало вірян, щоб віддати шану новонародженому Христу, спільно помолитись та заколядувати. Під час Символу Віри люди на знак єдності християнської спільноти подавали руки одні одним, так щоб кожен відчув себе частинкою великої родини. тепло передавали тепло Різдва подаючи руки одні одним.

Звертаючись з повчальним словом проповіді о.Іван сказав: “Христос прийшов у цей світ немовлям. Діти вони є полохливі, чутливі й ніжні. Ми завжди згадуємо символ Святого Духа, що зійшов у вигляді голуба, також полохливої істоти. Але в той же час цей птах звіщає людям спокій і мир. Так само і через Христа в цей світ прийшов мир. Бог не дав ангелів, архангелів, щоб зробити війну на землі, перевернути все, а навпаки дав найкращу зброю - дитину. Чому? Бо ті люди, які озброївшись злом хотіли в цьому світі робити перевороти, подивились на дитинку і опустили свої руки. Дитина в цьому часі є миротворчим каналом нашого життя з Богом. Тому Христос приходить у вигляді дитини, щоб заспокоїти, допустити людей до себе.”

По завершенні богослужіння відбувся невеликий виступ зі святковими привітаннями, який підготувала парафіяльна молодь.

Також несподіванкою стали вітання адресовані о.Івану, який напередодні відзначив свій день народження. Діти подякували священику за постійну турботу. яку він виявляє, за те, що допомагає пізнати Бога та настановляє на правильну дорогу, виховуючи справжніх християн.

Як це було дивіться в нашому відео

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії