Святкові богослужіння у день Різдва Христового

2018-01-07 14:05:51

У перший день Різдва Христового Преосвященний владика Василь (Івасюк) очолив святкові богослужіння в Катедральному соборі м.Коломиї. Цього дня архієрею співслужило численне духовенство, серед яких: адміністратор храму о.Володимир Білослудцев, о. д-р. Андрій Танасійчук, економ єпархії о.Віктор Прийдун, о.Сергій Триф’як,  о.Роман Малярчук, о. Віталій Марук та о. Юрій Андрійчук.

Також розділити радість Христового Різдва і скласти молитви до новонародженого Ісуса, на богослужіння прийшло чимало вірян. Співом Літургію супроводжував хор катедрального собору “Світло Тавору” під керівництвом Світлани Гаргат.

Далі було зачитане різдвяне послання владики Василія, в якому він в особливіший спосіб наголосив на тому, що “Різдво – це свято миру на землі, яке відкриває всі глибини премудрості Божої, щоб знайти спосіб визволити людину від рабства гріховного і знову примиритися з Богом.” Згадав архієрей у святковому часі й тих, хто намагається утвердити справедливий мир, захищаючи рідну землю.

Четвертий рік поспіль народ України страждає від війни. Щоденно віруючі люди несуть перед престіл Всевишнього материнські сльози і батьківський біль серця за вбитих і поранених. Господи, вислухай наші посилені молитви та визволи страждаючий народ від напасників, оздорови поранених, захисти переселенців і подай вічний спокій загиблим. Мільйони материнських сердець молитовним криком благають народженого Ісуса про Боже милосердя і довгоочікуваний мир. Різдво Христове – це прихід ”Князя миру” (Іс.9,5), особливо в окопи до воїнів-захисників Батьківщини і до всіх страждаючих від воєнного лихоліття” - йшлося в звернені.

Насамкінець владика ще раз привітав усіх присутніх та побажав, щоб Всемилостивий Господь наповнив їхні серця різдвяною радістю.

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії