друкувати


Владика Василій (Івасюк) в день Святого первомученика Стефана відвідав парафію м.Надвірна

Єпархія УГКЦ | 2018-01-09 18:39:28

9 січня, у день свята Святого Архидиякона первомученика Стефана, єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м.Надвірна. Єпископа зустрічали перед храмом андміністратор о.Ігор Шліхутка із духовенством та вірними. Опісля владика розпочав служіння Літургії, під час якої співслужили: адміністратор о.Ігор Шліхутка, декан Надвірнянський о.Андрій Бакота, о.Роман Іванків та о.Михаїл Мільчаковський.

У своєму зверненні до вірних владика виголосив Різдвяне послання, вкотре пригадавши суть значимої для людства події. За його словами "Сенс різдвяного таїнства дуже добре розкриває святий Іриней, кажучи: "Син Божий став Сином людським, щоб син людський став сином Божим". Різдво – це свято миру на землі, яке відкриває всі глибини премудрості Божої, щоб знайти спосіб визволити людину від рабства гріховного і знову примиритися з Богом. Син Божий знову наблизився до людини, ув’язненої гріхом, і сам стає людиною. Месія, перемінюючи людину, відчував втому, голод, спрагу, страждання і накінець помер на хресті. Іншими словами, людська природа Сина Божого ні в чому не відрізнялася від нашої. Воплочення сталося для того, щоб покаянням знищити гріх, подолати смерть і повернути на землю мир".

Після Літургії прозвучали многоліття вищій церковній ієрархії. Тоді декан о.Андрій Бакота зачитав декрет про призначення о.Ігора Шліхутки парохом парафії Воздвиження Чесного Хреста. Після того єпископ привітав новопризначеного пароха, побажавши добрих звершень у його служінні на благо Христової Церкви. Вітдтак Преосвященний владика звернувся з різдвяними вітаннями до усіх присутніх в особливіший спосіб привітавши сьогоднішніх іменників Степанів та Стефаній. Наприкінці з нагоди свята відбулось мирування.

Джерело: прес-служба єпархії