Владика Василь (Івасюк) відвідав виставку декоративного малярства на склі

2018-01-09 23:07:27

Сьогодні в музеї писанкового розпису відбулася творча зустріч з авторами виставки “Кольори часу” подружжям Романом та Наталією Юсипчуків.  У техніці декоративного малярства на склі художники з Косова працюють  понад двадцять років. Попри те, що дана техніка – традиційна, у Юсипчуків вона має сучасне трактування. Особливою сторінкою їхньої творчості є Гуцульщина. Мальовничі Карпати, звичаї і традиції, писанкові письмена художники подають з особливою любов’ю до свого рідного краю.

На початку з привітальним словом до митців та відвідувачів звернувся єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк). Хор “Світло Тавору” під керівництвом Світлани Гаргат виконав для присутніх кілька різдвяних колядок. Крім того  на виставку завітали генеральний директор Національного музею Ярослава Ткачук, голова Коломийської регіональної організації НСХУ Катерина Каркадим, директор Коломийської ЦРБ Наталя Тарновецька, друзі-митці Микола Симчич і Галина Вінтоняк, Володимир Коваленко - брат пані Наталі та численні шанувальники мистецтва.

В рамках зустрічі було проведено розіграш однієї з робіт художників, власником якої став коломиянин Володимир Кордибанюк.

Джерело: прес-служба єпархії