друкувати


Концерт колядок на парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Підвисоке

Єпархія УГКЦ | 2018-01-09 23:27:08

9 січня в день пам'яті Святого апостола, первомученика і архидиякона Стефана в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с.Підвисоке відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив адміністратор парафії ієрей Михаїл Луканюк. Під час богослужіння адміністратору храму співслужили: ієрей Михайло Давиденко, адміністратор Парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Петрів та протоієрей-емерит Василь Бигар.

Прикрашали молитву своїм прекрасним співом молодіжний фольклорний гурт "Дністрові Дзвони" із с.Петрів. Під час Божетвенної Літургії з проповіддю про життя Святого первомученика і архидиякона Стефана, звернувся до усіх присутніх ієрей Михайло Давиденко, де навчав, що "вчора Христос задля нас прийняв людську природу, а сьогодні Стефан задля Христа позбувся її. В сьогоднішній день архидиякон Степан віддає своє тіло на смерть та тортури для того, щоб спасти свою душу."

Під час Служби Божої багато людей прийняли Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа у Пресвятій Євхаристії. Опісля Божественної Літургії ієрей Михаїл Луканюк подякував усім присутнім за спільну молитву, особливо висловив подяку ієрею Михайлу Давиденку із його парафіяльним молодіжним гуртом "Дністрові Дзвони" за те, що так гарно і спільно в сьогоднішній день прославили Бога в найдосконаліший молитві - Службі Божій.

По завершенню богослужіння відбувся концерт колядок за участю молодіжного фольклорного гурту "Дністрові Дзвони", де молоді хлопці та дівчата прославляли Бога у піснеспівах колядок та вітали усіх парафіян з великою радістю Різдва Христового. Відтак адміністратор парафії ієрей Михаїл Луканюк подякував молодим людям за те, що своїм прекрасним співом колядок підтримують українські традиції, а головно прославляють новонародженого Христа та несуть цю новину багатьом людям.

Автор: Ієрей Михаїл Луканюк для прес-служби єпархії