друкувати


Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі

Єпархія УГКЦ | 2018-01-19 18:37:24

У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті "Буковель". На березі  водойми зібралося чимало відпочивальників, серед них присутніми були  Депутат Верховної Ради Олександр Шевченко та мер м.Яремче Василь Онутчак.

Владиці співслужив парох с.Поляниця о.Богдан Скірчук. Після освяченя води єпарх виголосив проповідь, де звернув особливу увагу на надзвичайну силу Йорданської води, через яку нам даровано благодать. "Вода підтримує життя і проникає в усі живі істоти. Подібно Господь пронизує наше з вами життя і входить на дно серця, щоб його "оновити", - сказав проповідник.

Далі владика зауважив, що хрещення Ісуса прийняте від людини - це вияв безмежної покори Спасителя перед Богом Отцем і цілим світом. Господь прирівняв себе до всіх інших людей, котрі входили у воду до Івана і приймали хрещення.

"Дуже часто, коли ми хочемо, щоб хтось нас зрозумів, хтось нас простив, ми йому кажемо: “ну, ввійди в моє положення” чи “стань на моє місце". Сьогодні Христос це робить. Він стає на ваше місце. Він входить в положення людини, яка у розпачі шукає спасення і прощення своїх гріхів. Хрещення Христа в Йордані стає тією хвилиною, коли Він бере на Себе гріхи світу, як Агнець Божий та об’являє себе добрим Пастирем. Добрий Пастир прийшов підняти всіх відкинутих суспільством людей і шукати загублені людські душі, бере їх на плечі свої і відкриває для них небо."

Насамкінець прозвучали многаліття з нагоди свята Богоявлення та освячення води, після чого владика окропив присутніх.

Джерело: прес-служба єпархії