друкувати


"Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті", - владика Василій (Івасюк)

Єпархія УГКЦ | 2018-01-20 18:33:28

20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Під час Архиєрейської Божественної Літургії, Преосвященному владиці співслужили: парох храму о.Юрій Атаманюк, о.Михайло Тимофіїв та о.Микола Остафійчук.

Під час проповіді владика Василій зауважив, що "завданням Івана Хрестителя було підготувати серця людей для приходу у світ Ісуса Христа. Його Слово й по сьогодні служить дороговказом у житті, даючи нам надію. Предтеча “ходив по всій околиці йорданській, проповідуючи хрищення покаяння на прощення гріхів” (Лк.3,3). Він говорив: “Покайтесь, бо наблизилось Царство Небесне”(Мт. 3,2).

Власне покаяння, – продовжив владика, - це спосіб повернути кожній людині образ і подобу Божу. Для цього людина має розум і вільну волю, за допомогою яких робить свій вибір, за ким іти і кому служити. Господь Бог нікого насильно не змушує вірити в Нього і служити Йому, але бажає щоби всі люди спаслися. Тому Бог послав у світ Свого Єдинородного Сина, щоб примирити Бога з людиною, Небо із землею."

Після спільної молитви єпископ привітав усіх зі святом і побажав, щоб Собор Івана Хрестителя став для нас доброю нагодою роздумати над усім тим, що зробив Ісус Христос Своєю появою в ріці Йордан.

По завершенню віряни спільно помолились за прининення ворожнечі та мир в Україні. Відтак кожному  владика уділив своє благословення  через обряд мирування.

Джерело: прес-служба єпархії