Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення

2018-01-21 15:34:34

21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Владику процесійно зустрічали вірні на чолі з адміністратором храму о.Юрієм Лукачиком. Єпископу разом з  адміністратором спів служили: протосинкел єпархії о.Роман Кіцелюк, адміністратор Катедрального собору о.Володимир Білослудцев та о.Григорій Юрах.

Після прочитання Євангелія владика виголосив проповідь, взявши за основу слова Євангелиста Матея “Покайтесь, бо Небесне Царство близько”.

Покаяння – це дерево життя, тому що воскрешає багатьох духовно померлих. Ісус спрямовує заклик до покаяння всім людям, який полягає у радикальній переміні людського мислення і серця. Іншими словами, людина має хотіти того, чого хоче Бог і не бажати того, чого Бог не бажає. Істинне покаяння відбувається завдяки благодаті Божій, яка обдаровує людину найбільшими дарами: життям, миром і світлом. Прийняти ці дари можна лише вірою і повною довірою людини до Бога. Бог неустанно чекає на наше постійне навернення (покаяння) ума і серця, спричиненого перебування близько до “Світла”, яким є Христос”,- настановляв проповідник.

По закінченню Літургії адміністратора храму о.Юрія Лукачика було призначено парохом даної парафії. В свою чергу новопоставлений парох висловив щирі вітання владиці Василю з нагоди дня народження. До привітань приєднались і діти, які віршованими рядками побажали архиєрею всіх ласк Господніх. Також цього дня привітання звучали від голови Коломийської районної державної адміністрації Романа Глушкова, голови Коломийської районної ради Романа Дячука, заступника голови Коломийської районної державної адміністрації Любові Михайлишин, заступник Коломийського міського голови Володимира Бойцана, начальник відділу культури Коломийської міської ради Уляни Мандрусяк та начальника відділу культури Коломийської районної державної адміністрації Людмили Федор. Відтак владика Василь подякував усім за увагу й теплі слова, після чого було проспівано уставне многолітня.

Джерело: прес-служба єпархії