Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски

2018-01-28 17:05:00

28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Преосвященному владиці співслужили: декан Отинійський о.Василь Мельничук, о. Ігор Андрусяк,  о.Андрій Цеслів, о. Олег Федак та о. Михайло Годованець.  Під час проповіді  єпископ роздумував над Євангельським читанням про митаря і фарисея.

На початку владика Василь зауважив, що Церква неділею митаря й фарисея вчить нас молитися. З притчі знаємо, що Фарисей у своїй молитві дякував Богові за те, що він не такий, як інші, бо постить і віддає десяту частину; він не такий, як цей митник, що стоїть поруч. В той же час митник не смів на небо глянути і тільки бив себе в груди й казав: ”Боже, змилуйся надо мною грішним!” (Лк.18,13).  Притча закінчується чудовими словами: ”кожний, хто виноситься, буде принижений, а хто принижується, - [буде] вивищений” (Лк.18,14).

В цій притчі розкривається центр духовного життя, яке допомагає усвідомити свою гріховність і необхідність покаяння та розуміння того, що Бог спасає. Жодні добрі справи не спасуть грішника, якщо вони будуть перешкодою людині усвідомити глибину своєї гріховності й морального падіння. Кожен із нас постійно порівнює себе з іншими, а особливо коли совість починає нас у чомусь звинувачувати. Порівнюючи себе з іншими, ми неодмінно говоримо: “я ж не такий, як мій сусід або сусідка або,  навіть, не такий, як мої рідні брати й сестри. Я живу інакше, я кращий”. І це порівняння завжди спрямоване на те, щоб заспокоїти свою власну совість і тому це дуже часто заважає нам знайти почуття провини і розкаятися”, - повчав владика.

Пригадуючи про наближення Великого посту єпископ закликав вірян зробити собі чітку постанову щодо молитви.

Проведіть час посту в щирій і смиренній молитві: вдома, у Церкві, на роботі. Творіть покуту за свої гріхи свідомі, несвідомі, і за гріхи з цілого життя. Пам’ятайте слова Спасителя ”Покайтесь, бо Небесне Царство близько” (Мт.4,17), рівночасно повторяючи молитву митаря “Боже, змилуйся надо мною грішним!” (Лк.18,13)”, - завершив проповідник.

Після недільної Літургії було освячено відновлений іконостас. Вкінці владика Василь подякував усім жертводавцям та вручив подячні грамоти за те, що докладають чимало зусиль дбаючи про храм. Завершились архиєрейські відвідини благословенням єпископа та мируванням, яке владика уділив кожному.

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди