Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Іменини Владики Миколая, єпарха Коломийсько-Чернівецького
2007-12-20 14:44:44
У день просвітленого празника Святого Миколая Чудотворця Коломийсько- Чернівецька єпархія святкувала по-особливому. Маючи небесного заступника Святого Миколая, єпархія має на своїй катедрі єпископа-ординарія Миколая Сімкайла.

Правлячий Архієрей відвідав Верховину
2007-12-18 16:56:25
16 грудня Владика Миколай Сімкайло здійснив пастирський візит до вірних церкви Юрія Побідоносця смт.Верховини. Довкола церкви – красиві карпатські гори покриті сніговою ковдрою, тепло і щирість гуцульської гостинності.

"Святий Миколай спішить до дітей"
2007-12-18 10:52:23
В понеділок, коридори Коломийської ратуші наповнилися дитячим гамором. Міська влада влаштувала свято Миколая для дітей-сиріт, напівсиріт, дітей-інвалідів, яких в місті Коломиї є близько 90. Свято відбулося в залі засідань міської ради.

Вшанування пам’яті Ісповідника віри Архієрея Павла Василика
2007-12-14 16:44:32
12 грудня виповнилося три роки від дня смерті довголітнього в’язня за волю Церкви, великої особистості УГКЦ, єпископа Павла Василика.

Благодійна акція "Допоможіть св. Миколаю прийти до дітей сиріт"
2007-12-13 16:27:12
МХО “Діти Світла”, за підтримки відділу молоді та спорту міської ради, Молодіжного Центру, МС “Наша Україна”, проводить благодійну акцію “Допоможіть св. Миколаю прийти до дітей сиріт”.

Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри
2007-12-11 19:03:58
Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри підійшла до завершення. Після плідної праці комісія визначила переможців по кожному класу зокрема.

Поминальна Літургія за Ісповідника віри Архієрея Павла Василика
2007-12-11 15:51:59
Сьогодні у Катедральному Соборі Преображення Христового міста Коломиї була відслужена Архієрейська Літургія за упокоєння душі Ісповідника Віри, першого єпископа Коломийсько- Чернівецької єпархії Павла Василика.

Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри
2007-12-10 19:46:50
З благословення Преосвященного Владики Миколая Сімкайла, Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, Катехитична комісія при співпраці з відділами освіти провела Єпархіальну олімпіаду з християнської етики та основ християнської віри.

Як Чернівецька "Обнова" їздила відзначати три роки Івано-Франківській "Обнові"
2007-12-08 18:56:01
Івано-Франківськ зустрів нас похмурою, холодною погодою і сонячними посмішками ”обновлят”.

Незабутня поїздка до Тернополя
2007-12-08 12:59:07
Обнова” м.Тернополя відсвяткувала свою десяту річницю. На святкування прибули обновлята з Чернівців, Львова, Івано-Франківська.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера