Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Іменини Владики Миколая, єпарха Коломийсько-Чернівецького
2007-12-20 14:44:44
У день просвітленого празника Святого Миколая Чудотворця Коломийсько- Чернівецька єпархія святкувала по-особливому. Маючи небесного заступника Святого Миколая, єпархія має на своїй катедрі єпископа-ординарія Миколая Сімкайла.

Правлячий Архієрей відвідав Верховину
2007-12-18 16:56:25
16 грудня Владика Миколай Сімкайло здійснив пастирський візит до вірних церкви Юрія Побідоносця смт.Верховини. Довкола церкви – красиві карпатські гори покриті сніговою ковдрою, тепло і щирість гуцульської гостинності.

"Святий Миколай спішить до дітей"
2007-12-18 10:52:23
В понеділок, коридори Коломийської ратуші наповнилися дитячим гамором. Міська влада влаштувала свято Миколая для дітей-сиріт, напівсиріт, дітей-інвалідів, яких в місті Коломиї є близько 90. Свято відбулося в залі засідань міської ради.

Вшанування пам’яті Ісповідника віри Архієрея Павла Василика
2007-12-14 16:44:32
12 грудня виповнилося три роки від дня смерті довголітнього в’язня за волю Церкви, великої особистості УГКЦ, єпископа Павла Василика.

Благодійна акція "Допоможіть св. Миколаю прийти до дітей сиріт"
2007-12-13 16:27:12
МХО “Діти Світла”, за підтримки відділу молоді та спорту міської ради, Молодіжного Центру, МС “Наша Україна”, проводить благодійну акцію “Допоможіть св. Миколаю прийти до дітей сиріт”.

Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри
2007-12-11 19:03:58
Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри підійшла до завершення. Після плідної праці комісія визначила переможців по кожному класу зокрема.

Поминальна Літургія за Ісповідника віри Архієрея Павла Василика
2007-12-11 15:51:59
Сьогодні у Катедральному Соборі Преображення Христового міста Коломиї була відслужена Архієрейська Літургія за упокоєння душі Ісповідника Віри, першого єпископа Коломийсько- Чернівецької єпархії Павла Василика.

Єпархіальна олімпіада з християнської етики та основ християнської віри
2007-12-10 19:46:50
З благословення Преосвященного Владики Миколая Сімкайла, Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, Катехитична комісія при співпраці з відділами освіти провела Єпархіальну олімпіаду з християнської етики та основ християнської віри.

Як Чернівецька "Обнова" їздила відзначати три роки Івано-Франківській "Обнові"
2007-12-08 18:56:01
Івано-Франківськ зустрів нас похмурою, холодною погодою і сонячними посмішками ”обновлят”.

Незабутня поїздка до Тернополя
2007-12-08 12:59:07
Обнова” м.Тернополя відсвяткувала свою десяту річницю. На святкування прибули обновлята з Чернівців, Львова, Івано-Франківська.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера