Парохія святої Параскеви с. Фитьків отримала з Риму мощі своєї Покровительки
2014-10-29 13:40:06

27 жовтня у парохії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці  с. Фитьків, що на Надвірнянщині, урочисто зустріли мощі своєї Покровительки.

У Коломиї здійснено освячення основи під пам’ятник Небесної Сотні
2014-10-22 17:33:27

22 жовтня у Коломиї здійснено освячення основи під пам’ятник Небесної Сотні. Майбутній монумент буде зведений на території Коломийського педагогічного коледжу.

Відкритий Університет” серед мирян із професійним спрямуванням
2014-10-22 12:38:50

21 жовтня в рамках всеукраїнського проекту Комісії УГКЦ Справедливість і Мир “Відкритий Університет” у місті Львові відбулась дискусія на тему: “Вчення Соціальної доктрини Церкви у контексті виборчого права.

Під час візиту на Тлумаччину єпископ Василій здійснив освячення храму та уділив дияконські свячення
2014-10-20 12:56:36

19 жовтня під час душпастирського візиту на Тлумаччину владика Василій (Івасюк) здійснив освячення храму в селі Локітка та уділив дияконські свячення Назарові Ваврику.

В Івано-Франківську вшанували пам’ять жертв комуністичних репресій
2014-10-20 11:49:58

Минає чверть століття з початку розкопок на території урочища Дем’янів Лаз поблизу Івано-Франківська, які організувало обласне відділення товариства “Меморіал”.

Освячення куполів і накупольних хрестів здійснено у селі Спас
2014-10-17 13:24:53

15 жовтня у селі Спас Коломийського району для нового місцевого храму владика Василій (Івасюк) здійснив освячення куполів та накупольних хрестів.

На Покрову владика Василій молився у Надвірній і вшанував пам’ять загиблих за незалежність України
2014-10-15 11:46:15

На празник Покрови Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) молився з вірними м. Надвірної і взяв  участь у заході, присвяченому пам’яті визвольної боротьби ОУН-УПА.

Доктрина щодо подружжя не змінюється, а розвивається, щоб давати відповіді на актуальні виклики”, - Глава УГКЦ
2014-10-15 10:49:36

Цей Синод, – наголосив Глава УГКЦ, – не є доктринальним, ми зібралися не для того, щоб дискутувати над доктриною, а щоб поділитися своїм душпастирським досвідом. Ми беремо до уваги ці великі страждання і виклики, які переживає християнська сім’я в сучасному світі”.

Вітання з 15-літтям священства, посвячення іконостасу та дияконські свячення у с. Пасічна
2014-10-13 12:28:13

12 жовтня Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк) здійснив душпастирський візит до  парохії села Пасічна Надвірнянського району.

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ провели собор “Парафія – місце живої зустрічі з Христом”
2014-10-10 11:31:35

9 жовтня 2014 року в Коломиї відбувся Собор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ “Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом”.

о. Микола Романенчук

Віце-економ