Протиставити війні молитву і піст закликав єпископ кир Василь (Івасюк) на зустрічі голови Івано-Франківської ОДА з керівниками єпархіальних управлінь
2015-02-06 14:16:57
На зустрічі голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука з керівниками єпархіальних управлінь області йшлося про об’єднання зусиль Церкви й влади.

8 лютого у Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ розколяда “З нами Бог!”
2015-02-05 11:42:05
У неділю, 8 лютого, в Коломиї відбудеться фестиваль-розколяда “З нами Бог!”, яку традиційно організовує Катехитична комісія Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Для відзначення Року митрополита Андрея Шептицького у Коломиї говорили про заходи на різних рівнях
2015-02-03 15:29:47
3 лютого у Коломиї провели засідання оргкомітету для планування заходів по відзначенню Року митрополита Андрея Шептицького у єпархії.

Про поведінку християнина під час посту навчав владика Василій у с. Раківчик, що на Коломийщині
2015-02-02 13:35:57
1 лютого у храмі святого Івана Хрестителя с. Раківчик, що на Коломийщині, місцеві віряни зустрічали свого владику Василія (Івасюка).

Новопризначеному голові Коломийської РДА владика Василій (Івасюк) порадив діяти з молитвою
2015-01-28 13:18:36
26 січня в залі засідань Коломийської районної державної адміністрації відбулось представлення новопризначеного голови Любомира Глушкова.

Під час візиту до парохії с. Сопів владика Василій закликав молитися за кращу долю і мир для українського народу
2015-01-26 11:51:38
За словами владики Василія (Івасюка), єпарха Коломийсько-Чернівецького УГКЦ, в нашій єпархії є два види єпископської візитації: перший - це коли священик запрошує архієрея до парохії…

Похоронну відправу за о. Михайлом Магничем очолив владика Василій (Івасюк)
2015-01-23 22:59:10
23 січня у селі Криве Поле Верховинського деканату відбувся похорон о. Михайла Магнича, який відійшов у вічність після важкої недуги на 47 році життя.

День Соборності та Свободи України у Коломиї
2015-01-23 22:12:27
22 січня у Коломиї провели урочистості до Дня Собоності та Свободи України. Святкування розпочали біля пам’ятника Тараса Шевченка.

У Коломиї представили фільм про покійного владику Миколая Сімкайла “Ужинки Миколаєвої ниви”
2015-01-22 13:33:19
У рамках програми відкриття Року митрополита Андрея Шептицького в Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ 21 січня у Коломиї презентували фільм про покійного владику Миколая Сімкайла.

Андрей Шептицький провадив свій народ в період двох світових воєн, у нього можемо багато навчитися, - владика Василій (Івасюк) на відкритті Року Митрополита у Коломиї
2015-01-22 12:22:12
21 січня у Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ розпочали відзначення Року митрополита Андрея Шептицького і вітали свого єпарха з 55-літнім ювілеєм.

о. Микола Романенчук

Віце-економ