В Отинійському Ліцеї Енергетичних Технологій відбувся семінар директорів ліцеїв профтехосвіти
2016-03-31 20:06:36

31 березня в Отинійському Ліцеї Енергетичних Технологій відбувся семінар директорів ліцеїв профтехосвіти Івано-Франківської області.

Для священнослужителів Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулася конференція
2016-03-30 20:58:02

28-29 березня для священнослужителів Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулася конференція на тему “Рік Божого Милосердя у Католицькій Церкві крізь призму служіння Святих Таїн для добра вірних”.

Учні Лоївської ЗОШ I-III ст. відвідали Погоню
2016-03-29 16:32:16

Щоб молитовно захистити Захисників нашої України, а також за припинення кровопролиття, єдність, соборність в державі, була організована проща учнів Лоївської ЗОШ I-III ст..

У Тисменичанському деканаті провели реколекції для спільнот “Матері в молитві”
2016-03-28 17:49:17

26 березня 2016 року церква Архистратига Михаїла с. Цуцилів, з благословення о. Василя Панівника, декана Тисменичанського, гостинно відкрила двері для проведення одноденних реколекцій спільноти “Матері в молитві” Тисменичанського деканату.

Коломийсько-Чернівецька єпархії УГКЦ долучилась до Великопосної екологічної ініціативи
2016-03-28 12:49:21

З початком Великого посту з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології вже традиційно у всіх єпархіях і екзархатах проводиться  Великопосна екологічна ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння“.

27 березня виповнюється п’ять років патріаршого служіння Блаженнішого Святослава
2016-03-28 12:00:14

У лютому 2011 року Апостольська столиця прийняла зречення з уряду тодішнього Глави Церкви Блаженнішого Любомира, і перед єпископами УГКЦ постав серйозний вибір: хто буде наступним Патріархом?

В Міжнародний день театру відбулося посвячення оновленого залу Коломийського театру (фото)
2016-03-27 22:19:29

В Міжнародний день театру відбулось посвячення відновленого залу Коломийського драматичного театру.

В другу неділю Великого посту Кир Василій (Івасюк) очолив Літургію в соборі Преображення Господнього
2016-03-27 12:45:54

27 березня в другу неділю Великого посту правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії очолив Божественну літургію в катедральному соборі Преображення Господнього.

В Коломиї відбулась театралізована Хресна дорога
2016-03-26 23:06:12

На парафії святих Володимира і Ольги, що в місті Коломия, відбулась театралізована Хресна дорога за участі Товариства Українських Студентів-Католиків “Обнова”.

Відбулася зустріч - спомин, присвячена 35-річчю від Дня народження Героя України - Володимира Костюка
2016-03-26 22:50:32

В шкільному куточку пам’яті Коломийської ЗОШ І-ІІІст. №8 відбулася зустріч - спомин, присвячена 35-річчю від Дня народження випускника школи, посмертно Героя України - Володимира Костюка.

о. Микола Романенчук

Віце-економ