Для священиків Коломийського деканату провели реколекції
2016-04-06 09:07:58

Пʼятого квітня у храмі Стрітення ГНІХ, що у Коломиї, з ініціативи декана Коломийського отця Романа (Кіцелюка) відбулися реколекції для священиків Коломийського деканату.

Дорога до Страдчу - ліки для душі
2016-04-05 20:03:13

2 квітня парафіяльні спільноти з Сопова, Княждвора, Слободи, Пилипів, Шепарівців, Коломиї (Стрітення Господнього) з прощею відвідали відпустовий Страдч.

В місті Надвірна відбулась Хресна Дорога, приурочена Року Божого Милосердя
2016-04-05 12:33:03

3 квітня 2016 року, в м. Надвірна відбулася Хресна Дорога, приурочена Року Божого Милосердя. В Хресному ході взяли участь духовенство, віряни Надвірнянського та Пнівського деканатів УГКЦ.

Хресна дорога на Снятинщині
2016-04-04 18:33:12

3 квітня 2016 року Божого у місті Снятині, з ініціативи декана Снятинського о. мітрата Теодора Оробця, відбулася театралізована Хресна дорога.

Відбулося пошанування дня пам’яті Блаженного Миколая Чарнецького
2016-04-04 18:13:08

В селі Семаківці, що на Городенківщині, відбулося пошанування дня пам’яті Блаженного Миколая Чарнецького та перебування в Чернелицькому деканаті Чудотворної ікони Крилоської Матері Божої.

Чернівцями пройшла загальноміська Хресна дорога
2016-04-03 21:19:06

У третю хрестопоклінну неділю Великого посту до м. Чернівці з пастирським візитом завітав правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк).

Карітас” просить допомогти бідним, які відвідують їхню благодійну їдальню
2016-04-01 14:38:44

Великодня милостиня для потребуючих”. Це новий проект благодійний фонду “Карітас”. Його мета - допомога бідним людям, які відвідують благодійну їдальню у “Карітасі”.

Молодь села Кути відвідала місце душевного спокою
2016-04-01 10:29:45

Серед тиші в оточенні прекрасного ландшафту раптом лунає ангельський спів - це моляться монахи крехівського монастиря.

У Коломиї продовжує активно діяти консультативно-просвітницький центр “Навернення”
2016-03-31 21:54:17

У Коломиї продовжує активно діяти консультативно-просвітницький центр “Навернення”, ініціатором створення якого є отець Ярослав Стеф’юк, який і очолює Рух “За тверезість життя” Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Учасники семінарійного гурту “Εφφατα” розважали над Страстями Господніми в Коломиї
2016-03-31 20:31:03

Семінарійний гурт “Εφφατα” вже другий тиждень поспіль відвідує парафії різних єпархій нашої Церкви, із розважаннями над Страстями Господа нашого Ісуса Христа. 30 березня гурт відвідав Катедрадьний собор Преображення ГНІХ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

о. Микола Романенчук

Віце-економ