Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Відкриття нового приміщення для БФ "Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії"
2016-04-08 15:25:51

8 квітня відбулось відкриття нового приміщення благодійного фонду “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” УГКЦ, що знаходиться в місті Коломия по вулиці Гетьманській.

В парафії Стрітення Господнього м. Коломия провели великопосні реколекції
2016-04-08 15:12:19

З 4 по 7 квітня в парафії Стрітення Господнього, м. Коломия з ініціативи адміністратора церкви о. Романа Кіцелюка були проведені великопосні реколекції.

Вперше з нагоди Храмового празнику у місті Надвірна зазвучав карильйон
2016-04-08 14:37:58

7 квітня відбулись урочистості з нагоди храмового празника прокатедрального собору Благовіщення ПДМ міста Надвірна.

Подяка за дар життя на Снятинщині
2016-04-08 09:57:11

У каплиці Снятинської районної лікарні відбулася молитва подяки за “Дар життя” кожної людини із особливим проханням про збереження життя ненароджених дітей.

Хресна Дорога у Косові
2016-04-07 23:01:57

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, вулицями міста Косів пройшла Хресна Хода.

Подяка за дар життя
2016-04-07 19:12:07

7 квітня в катедральному соборі Преображення Господнього відбулись Божественні Літургії в наміренні подяки за дар життя кожної людини та проханням про збереження життя ненароджених дітей України.

У Львові відбувся Чин архиєрейського найменування ієромонаха Володимира Груци
2016-04-07 17:07:31

Беручи до уваги пастирські потреби щодо спасіння боголюбивого люду, ми, владою нам даною, отримавши згоду Синоду Єпископів УГКЦ,  проголошуємо тебе єпископом УГКЦ з титулом єпископського престолу із титулярним осідком Баганни (Dioecesis Bahannensis).

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ проходила "Академія успішної молоді"
2016-04-06 21:45:47

Вишкільні курси для лідерів молодіжних християнських організацій (МХО), що діють при парафіях єпархії проходили в Надвірній, Івано- Франківську та Яремчі.

Представлення великопісної ініціативи на Буковині
2016-04-06 10:21:08

Протягом тижня в Буковинському вікаріаті Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ з ініціативи екореферента о. Назарія Мицко відбулися молитовно-екологічні заходи.

Апостольський нунцій в Україні: "Папа Франциск від себе пожертвує велику суму для потребуючих українців"
2016-04-06 10:13:49

Ініціатива Папи Франциска про збір коштів для потребуючих українців має на меті привернути увагу всього світу до війни в Україні. Про це сказав Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті у відеоблозі для “Живого телебачення”.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера