Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Віднова духа у ЗОШ І-ІІ ст. №7
2016-04-21 21:51:34

Напередодні Страсного тижня у ЗОШ І-ІІ ст. №7 відбулися реколекції. о. Володимир Гуменюк Святою Літургією розпочав духовну віднову для молоді і вчителів школи. У своїй науці, яка була виголошена по завершенню Служби Божої, священик наголосив про важливість співпраці з Богом у справі спасіння власної душі.

Глава УГКЦ: "Грошова збірка важлива, але найважливіше те, що Святіший Отець порушив мовчанку щодо війни в Україні"
2016-04-21 21:29:04

24 квітня Святіший Отець Папа Франциск оголосив в усій Європі збір коштів для постраждалих від війни в Україні. Зараз триває широка консультація, що потрібно для України, а також які механізми використати, аби кожен цент потрапив відповідно до мети, яку визначив Святіший Отець.

Хресна дорога родин
2016-04-21 21:06:25

20 квітня у Катедральному Соборі Преображення Господнього відбулася Хресна Дорога для родин.

Великопосні науки для Коломийського ВПУ № 14
2016-04-21 20:52:22

У світлі року “Божого милосердя” для студентів та викладацького складу ВПУ № 14, що у Коломиї, сотрудник парафії свв. Володимира і Ольги – отець Юрій (Свищ) провів реколекції.

Наукова конференція з приводу 70-річчя Львівського псевдособору відбулась в Отинійському ліцеї Енергетичних Технологій
2016-04-19 21:09:43

З ініціативи пароха Отинійської парафії УГКЦ отця Василя Мельничука та дієвої підтримки учителів історії місцевого ліцею студенти і викладачі мали змогу ознайомитись й пережити трагічні сторінки історії нашої Церкви.

В Крилосі на прощі
2016-04-19 19:57:31

Днями, в часі Великого посту відбулась проща чоловіків парафії с.Лоєва до відпустового місця Крилоса. Парафіяни молились найперше за припинення кровопролиття, єдність України та покровительство Господнє для всіх тих, хто перебуває в зоні АТО.

24 квітня відбудеться загальноєвропейська збірка для постраждалих від війни в Україні
2016-04-19 12:20:46

Живе телебачення” презентує відеоролик про загальноєвропейську збірку для гуманітарних потреб України, яка відбудеться 24 квітня.

Відбувся тиждень Божого Милосердя в Отинійській ЗОШ I–III ступенів
2016-04-18 19:27:17

Будьте милосердні, як Отець” ( Лк. 6, 36)
Під таким гаслом, з ініціативи та благословення митрофорного протопресвітера пароха м. Отинія Василя Мельничука та із погодженням директора школи п. Ольги Матковської відбувся тиждень Божого Милосердя в Отинійській ЗОШ I–III ступенів.

В селах Тлумацького деканату проведено Великопосні реколекції
2016-04-18 15:25:35

Протягом святого Великого Посту на парафіях сіл Петрилів, Діброва, Антонівка, Нижнів, Братишів, Остриня, Колінці, Палагичі Тлумацького деканату проведено Великопосні реколекції. Такі заходи є важливими, особливо в час приготування християнської душі до світлого празника Воскресіння Христового.

Реколекції для молоді Снятинщини
2016-04-18 14:21:37

З 14 по 17 квітня 2016 р. Б. головою молодіжної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії, братом Августином ЧСВВ були організовані реколекції для молоді - “Бог багатий на милосердя”.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера