Вознесіння – це спасіння людей і милосердя для України.”,- владика Василь (Івасюк)
2016-06-09 14:59:05
9 червня Кир Василій (Івасюк), правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії очолив Божественну Літургію в храмі Вознесіння Господнього, що в місті Коломия.

Виявляємо солідарність з усіма, кому загрожує екологічне лихо”, – єпископи УГКЦ
2016-06-08 18:32:24
Хочемо висловити глибоке занепокоєння з приводу багаторічної недбалості відповідальних осіб і структур, які не спромоглися запобігти цьому лихові та його наслідкам. Сподіваємося, що буде проведене належне розслідування задля з’ясування правди.

День Пісні святкують в Коломиї
2016-06-05 19:08:59
Традиційно в першу неділю червня коломияни святкують День Пісні.

Архієрейський візит до храму Перенесення мощей Св. Миколая в селі Корнич
2016-06-05 18:21:37
П’ятого червня владика Василь(Івасюк) відвідав храм Перенесення мощей Св. Миколая, що в селі Корнич.

На свято Вознесіння в УГКЦ розпочинається Декада місійності
2016-06-05 16:42:03
9 червня, на свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочнеться Декада мiсiйностi. Триватиме Декада до 18 червня.

Духовне виховання білоославських пластунів
2016-06-05 16:19:41
Третього червня гніздовий табір пластунів Білих Ослав 35 гнізда прийшли до храму Різдва Святого Івана Хрестителя і провели там частину таборового дня.

Німецькі католики дискутували про роль Церкви та християн у збереженні Божого створіння
2016-06-02 15:41:49
У рамках 100-го конгресу німецьких католиків відбулися сотні тематичних заходів під гаслом “Дивіться, ось людина”.

Відкриття і освячення барельєфу Заслуженій артистці України Оксані Затварській
2016-05-31 21:21:14
31 травня 2016 року відбулася визначна подія в культурно-мистецькому житті Коломиї - відкриття і освячення барельєфу Заслуженої артистки України Оксани Затварської на фасаді Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича.

Добрий пастир, що сіяв зерно любові між людьми
2016-05-29 21:57:30
Історія церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Сопова сягає глибини віків. Сьогодні святиня торжествує разом зі своїми вірянами, оскільки теплою згадкою Сюди адресовані слова Верховного ахрієпископа Любомира Гузара.

Кир Василій (Івасюк) уділив чин співця, читця, свічконосця та піддиякона
2016-05-29 00:15:30
В Катедральному соборі Преображення Господнього м. Коломия, перед Великою Вечірнею, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк) уділив чин співця, читця, свічконосця та піддиякона випускникові Івано-Франківської духовної семінарії.

о. Микола Романенчук

Віце-економ