Вихованцям сиротинцю у Коломиї передали прапор від українських військових
2016-07-17 23:25:58
4 травня адвокат Михайло Петрів розмістив допис у соцмережі про те, як громада Коломиї надіслала привітання з нагоди Великодня Дніпропетровській обласній клінічної лікарні імені І.І. Мечнікова й для поранених українських воїнів подяки-обереги, – пише “Дзеркало Коломиї”.

Фестиваль "Разом за життя"
2016-07-17 23:17:08
Фестиваль “Разом за життя” вже в сьоме проводять при храмі Архистратига Михаїла в смт. Заболотів.

"Ненависть хоче, щоб ми теж ненавиділи, але Рік Божого милосердя закликає нас до молитви", – Глава УГКЦ у листі-співчуття
2016-07-15 22:52:17
Після скоєного жахливого терористичного акту в Ніцці, я хотів би висловити від імені Української Греко-Католицької Церкви нашу духовну солідарність і наші глибокі та щирі співчуття сім’ям загиблих.

Проща до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої
2016-07-15 22:01:35
Розпочалась проща 11 липня з Літургії та благословення на паломництво, яке уділив єпарх Коломийсько-Чернівецький Кир Василій (Івасюк).

Молодіжні заходи на літо
2016-07-15 18:41:25
Комісія у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ запрошує на заходи для молоді, які проводитимутся літом цього року!

Юні паломники у Погоні
2016-07-15 17:25:00
У таборі “Веселі канікули з Богом” відбулася проща до Чудотворної ікони Матері Божої у Погонському василіянському монастирі Успіння Пресвятої Богородиці.

Започаткування книги тверезості
2016-07-15 17:09:17
14 липня в головному храмі Коломийсько-Чернівецької єпархії започаткували Золоту книгу тверезості. Цю книгу приїхав представити голова єпархіальної підкомісії “За тверезість життя” о. Ярослав Стеф’юк.

"І не кажіть собі, що ще не прийшов час, може він вже проходить!",- о. Іван Шинкарук.
2016-07-14 16:13:19
11 липня, в переддень св. апостолів Петра і Павла діти й молодь парафій: Сопова, Княждвора, Кийданців, Слободи, Нижнього Вербіжа, Шепарівців, Тростянки, Пилипів, Коломиї взяли участь подорожі на вершину гірського масиву Чорногора – г. Петрос.

Форум-тренінг для лідерів мирянських спільнот
2016-07-14 12:22:08
09 липня 2016 р. Б. в Катедральному Соборі Переображення Христового м. Коломия відбувся форум-тренінг, організований комісією в справах мирян Коломийсько-Чернівецької єпархії для лідерів мирянських спільнот, організацій та рухів.

Відбувся християнський табір у селі Микуличин
2016-07-14 12:10:48
З благословення єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка) 4-10 липня відбувся християнський табір у селі Микуличин (Полумистий). Учасники виявили свої креативні здібності та старання бути з Богом.

о. Микола Романенчук

Віце-економ