Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

325

В Катедральний собор Преображення Христового з’їхались катехити з теренів Коломийсько-Чернівецької єпархії
2016-10-08 14:58:17
8 жовтня, для прийняття благословення на катехитичне служіння в Катедральний собор Преображення Христового з’їхались катехити з теренів Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Рада прийняла законопроект про неприбутковий статус релігійних організацій
2016-10-07 10:43:59
Верховна Рада України 6 жовтня прийняла за основу та в цілому законопроект № 5050 про внесення змін до Податкового кодексу України, які вирішують низку проблем зі збереженням релігійними організаціями свого неприбуткового статусу.

Коломия відзначає 90-ліття Національного музею Гуцульщини і Покуття
2016-10-07 10:26:21
Поза сумнівом, монополія на туристів у Коломиї належить двом закладам – Національному музеєві Гуцульщини й Покуття ім. Кобринського й Музеєві історії міста Коломиї.

Шепарівська громада вітала гостей
2016-10-03 11:22:13
У суботу по Воздвиженні, 1 жовтня, на парафію Пресвятої Трійці с. Шепарівці Печеніжинського протопресвітеріату завітали гості - настоятелі та семінаристи із Львівської Духовної Семінарії Святого Духа…

"Церква прагне примирити розлучені пари шляхом їхнього покаяння",- владика Василь (Івасюк)
2016-10-02 14:20:07
2 жовтня в 15-у Неділю по Зісланню Святого Духа, правлячий архієрей Коломийсько- Чернівецької єпархії очолив Божественну Літургію в Катедральному соборі Преображення Христового.

У с. Петрів відзначили день людей похилого віку
2016-10-01 23:44:20
1 жовтня аматорський співочий колектив с. Петрів “Берегиня” подарували свято людям, що перебувають у петрівському домі пристарілих.

"УГКЦ жодним чином не протиставляється жодній із Православних Церков", - Блаженніший Святослав
2016-09-30 10:36:41
За те, що ми є з українцями і з людьми різних релігій та національностей… нас сьогодні називають єдиною найбільшою перепоною для православного-католицького примирення світового масштабу.

Світ побачив посібник для формації членів парафіяльних рад "Ідіть і ви в мій виноградник"
2016-09-30 10:25:03
Комісія УГКЦ у справах мирян видала посібник для формації членів парафіяльних рад “Ідіть і ви в мій виноградник”. У ньому зібрані авторські статті та документи Церкви, які можуть стати добрим інструментом для створення парафіяльної ради та для перших формаційних зустрічей її членів.

Реколекції на парафії святих рівноапостольних Володимира і Ольги містечка Вашківці
2016-09-30 10:10:21
Урочистою Літургією свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього завершилися реколекції на парафії святих рівноапостольних Володимира і Ольги містечка Вашківці, що на Буковині. На запрошення адміністратора парафії о. Назарія Мицка їх провів о. Руслан Боровий.

Ми всі несемо відповідальність за нашу планету
2016-09-30 09:27:07
28 вересня у Заболотівському деканаті пройшли екологічні місії. Даний захід розпочався у храмі Архистратига Михаїла Божественною Літургією, яку очолив настоятель храму о. Захар Михасюта у співслужінні о. Назарія Мицка, екореферента Коломийсько-Чернівецької єпархії.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера