Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

На Коломийщині відбулись спортивні змагання серед духовенства єпархії
2016-11-10 22:23:13
10 листопада відбулись спортивні змагання між духовенством Коломийсько-Чернівецької єпархії.

В Коломиї урочисто зустріли бійців 10-ї бригади
2016-11-10 20:39:24
Сьогодні на вокзалі в Коломиї урочисто зустріли прибуття на місце постійної дислокації бійців 10-ї бригади, які відстоювали рубежі нашої країни на Сході.

Форум паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії
2016-11-09 20:54:39
Урочистою Божественою Літургією, 9 листопада у Катедральному Соборі Преображення Христового, розпочався форум – тренінг паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії, організований Комісією у справах мирян.

Митрополит Володимир Війтишин відзначив свій день народження
2016-11-09 20:14:06
9 листопада, у Архікатедральному соборі Воскресіння Христового, була відслужена Архієрейська Божественна Літургія з нагоди уродин Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина.

"Насправді є тільки дві можливості: життя з Богом або жахливе співжиття з Дияволом.",- навчав владика Василь
2016-11-08 18:58:27
8 листопада Свята Церква вшановує пам’ять великомученика Димитрія Солунського. Саме цього дня владика Василь (Івасюк) відвідав село Ковалівка в якому храм посвячений в честь цього великомученика.

Прес-анонс: Перша в Україні презентація книги Папської ради Справедливість і Мир "Енергія, справедливість і мир" відбудеться в м. Івано-Франківську
2016-11-08 17:09:10
В середу 9 листопада в Івано-Франківську відбудеться презентація книги “Енергія, справедливість і мир: рефлексії про енергію в актуальному контексті розвитку та охорони навколишнього середовища”.

Впровадження у життя пасторальних та економічних рад на парафіях
2016-11-08 14:03:59
7 листопада у Катедральному соборі Преображення Христового відбулася конференція у рамках впровадження стратегії розвитку УГКЦ на період 2020 року “Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом”.

"Текст книги "Два Царства" сумнівного походження…" – Ліліана Гентош
2016-11-07 17:17:17
Його упорядники о. Пелехатий і професор Осадчий стверджують, що це рукопис владики Григорія Хомишина, єпископа Станіславівського УГКЦ. На жаль, ствердно не можна сказати, чи цей текст є авторства єпископа, бо він не був депонований в архів, тобто не пройшов процесу автентифікації.

"Стежками підпілля"
2016-11-07 17:05:31
5 листопада учасники семінарійного Братства імені святого священномученика Йосафата брали участь у пізнавально-відпочинковій поїздці “Стежками підпілля”.

Коломийські священики повернулись зі сходу
2016-11-06 22:21:27
Коломийські священнослужителі УГКЦ повернулися зі сходу. Там зустрічалися з коломийськими вояками та найбільше часу проводили з військовими з інших регіонів країни, а також місцевим населенням. Капелани місяць жили із захисниками, проводили літургії, сповіді та спілкування.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера