П'ятиденні реколекції в с. Лісна Слобідка Отинійського деканату
2017-03-05 22:09:10
Дякуючи Богові та з благословення владики Василія Івасюка парафія св. Миколая с. Лісна Слобідка Отинійського деканату розпочала великий піст п’ятиденними реколекціями.

Віднова духа в с. Богородичин
2017-03-05 22:04:24
Перший тиждень Великого Посту на парафії перенесення мощей св. Миколая с. Богородичин Отинійського деканату розпочався відновою духа.

Правила посту в Українській Греко-Католицькій Церкві
2017-02-28 10:42:14
Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви Спецвипуск “Благовісника Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви 2015 року”.

Великий піст – це слушний час змінити життя
2017-02-26 15:22:46
26 лютого у Сиропусну Неділю владика Василій (Івасюк), єпарх Коломийсько-Чернівецький УГКЦ, з архіпастирським візитом відвідав смт. Делятин. Центральною подією стало освячення нового престолу в місцевому храмі Пресвятої Тройці.

Городенківська молодь духовно збагатилась на реколекціях
2017-02-25 20:23:52
Молодь, яка завтра стає на самостійну стежину зібралась на реколекції в храмі Успення Пресвятої Богородиці м. Городенка.

Волейбольний турнір присвячений пам’яті Небесної сотні
2017-02-25 13:18:58
25 лютого в селі Ісаків Обертинського протопресвітеріату відбулися вже традиційні змагання з волейболу серед ветеранів.

В Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели семінар по сповідництву
2017-02-25 12:02:52
23-24 лютого священники Коломийсько-Чернівецької єпархії застановилися над питанням святої Тайни Сповіді та сповідництва. Адже наближається час посту, час коли вірні матимуть особливу нагоду, щоб через Тайну Сповіді примиритися з Богом.

Вартість життя- вартість свободи
2017-02-25 11:00:09
22 лютого у приміщенні центральної бібліотеки ім. Марії Приймаченко міста Краматорськ відбувся захід - вшанування загиблих героїв під Крутами, загиблих героїв Небесної Сотні, а також загиблих воїнів у війні на Донбасі.

Відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ
2017-02-24 18:12:59
З благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, Єпископа Кир Василія Івасюка та за сприянням ТзОВ “Скорзонера-Буковель” відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ.

Військовий капелан з Коломиї отець Михайло Дзюба отримав нагороду “За служіння Богу та Україні”
2017-02-21 11:01:23
Вчора, у День Пам`яті Героїв Небесної Сотні було нагороджено військового капелана відокремленого підрозділу ГО “ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ” Отця Михайла Дзюбу з Коломиї.

о. Микола Романенчук

Віце-економ