Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

У Коломиї вшанували Тараса Шевченка
2017-03-11 10:55:18
Біля постаменту Кобзареві відправили панахиду, а в міському Палаці культури “Народний дім” відбулася урочиста академія “Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття”.

Розвиток спільної медійної стратегії молодіжного апостоляту УГКЦ
2017-03-09 22:43:31
Формування та розвиток спільної медійної стратегії молодіжного апостоляту УГКЦ” - під таким гаслом 7 березня відбулася конференція у Патріаршому домі для голів єпархіальних комісій у справах молоді та їхніх помічників.

"Шевченка в нас не тільки вичають - ним живуть"
2017-03-09 20:30:33
9 березня в Сопові біля пам’ятника-погруддя Тараса Шевченка відбулася панахида та урочистості до 203-ї річниці з дня народження Кобзаря. На урочистому заході були присутні учні школи, вчителі, хористи та жителі села. Розпочали з поминальної панахиди, яку відслужив о.Іван Шинкарук.

Відбулася Хресна дорога-реквієм "Дорога в небо"
2017-03-08 17:40:23
У часі Великого посту на території храму свв. кн. Володимира і кн. Ольги Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулася Хресна дорога-реквієм “Дорога в небо”, присвячена Небесній Сотні…

Сім ознак справжнього посту
2017-03-07 18:08:38
Отець Олег Федоренко, відомий проповідник із Згромадження отців салезіан св. Івана Боско, у програмі “Відкрита Церква. Діалоги” на “Живому ТБ” розповів, яким є справжній піст.

Реколекції для медкапеланів УГКЦ
2017-03-07 17:49:51
5 березня у Василіянському Інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського розпочалися реколекції для медкапеланів УГКЦ.

Святкування першої річниці заснування молодіжно-християнської спільноти
2017-03-07 17:31:20
Рік тому з благословення пароха о.Романа Іванківа, в селі Називизів Надвірнянського протопресвітеріату відбулася перша зустріч парафіяльної молоді. Від того моменту при церкві засновано парафіяльну спільноту “Чисті Серця”.

Місія Милосердя!
2017-03-06 18:29:15
Ще від початку Майдану віряни УГКЦ Коломийсько-Чернівецької єпархії на малій батьківщині нашого владики Василія Івасюка, що у м. Яремче, об’єднавшись у волонтерську організацію “Борщик Дорянський” вже третій рік несуть активне служіння любові та милосердя, не втрачаючи ані віри у перемогу, ані запалу до спільної боротьби.

П'ятиденні реколекції в с. Лісна Слобідка Отинійського деканату
2017-03-05 22:09:10
Дякуючи Богові та з благословення владики Василія Івасюка парафія св. Миколая с. Лісна Слобідка Отинійського деканату розпочала великий піст п’ятиденними реколекціями.

Віднова духа в с. Богородичин
2017-03-05 22:04:24
Перший тиждень Великого Посту на парафії перенесення мощей св. Миколая с. Богородичин Отинійського деканату розпочався відновою духа.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера