Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Реколекції в м. Тлумач завершились театралізованою Хресною дорогою
2017-04-11 20:21:21
З нагоди 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого із благословення Преосвященного Владики Василія Івасюка на парафії Царя Христа м. Тлумач 7-9 квітня розпочав реколекції о. Мирон Михайлишин з Польщі. Реколектант привіз до храму мощі св. Фаустини.

Дружня спортивна зустріч учнів 8-9 класів у ЗОШ І-ІІ ст. №7
2017-04-11 19:20:30
Уроки християнської етики для учнів 8-9 класів сьогодні пройшли в досить незвичний спосіб. З ініціативи о. Володимира Гуменюка, референта Відділу душпастирства спорту, для учнів провели товариську зустріч з волейболу.

Абортам − НІ!
2017-04-10 22:53:05
Щоб запобігти жахливому вбивству ненароджених дітей власними батьками, Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви запровадив День подяки за дар життя в день величного свята Благовіщеня Пресвятої Богородиці.

Через покаяння до Миру
2017-04-09 22:00:49
7 квітня в самому серці гулульщини - місті Косові пройшла Хресна Дорога за Мир.

У Квітну неділю владика Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію в катедральному соборі Преображення Христового
2017-04-09 16:57:42
У Квітну неділю, 9 квітня, владика Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Театралізована Хресна дорога у Гвозді
2017-04-09 16:46:59
У суботу 8 квітня за участю студентів-католиків ТУСК “Обнова” з благословенням о. Івана Гедзика проходила Хресна хода вулицями села Гвізд, що завершилася біля нової церкви “Преображення Господнього”.

Віднова духа на парафії Собору Архистратига Михаїла м. Коломиї
2017-04-09 16:19:57
На парафії Собору святого Архистратига Михаїла 5 квітня Хресною дорогою розпочалися дні духовної віднови за участі студентів Івано-Франківської Духовної Семінарії. “Зміст терпіння” - основна тема наук, яку порушили семінаристи у розважаннях після кожної стації.

Хресна дорога для молоді в Коломийському навчально-науковому інституті
2017-04-09 16:04:20
Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту провели молодіжну Хресну дорогу. Студенти спеціальностей “Філологія (українська мова та література)”, “Початкова освіта” та “Фізичне виховання” роздумували над 14 стаціями Хресної дороги Ісуса Христа.

II Форум молоді та лідерів МХО
2017-04-08 23:15:21
II форум лідерів зібрав активну молодь Коломийсько-Чернівецької єпархії. Розпочалась програма з Божественної Літургії в Катедральному соборі Преображення Христового, яку очолив владика Василь (Івасюк).

Відбулись урочистості з нагоди храмового празника прокатедрального собору м. Надвірна
2017-04-08 00:06:26
7 квітня відбулись урочистості з нагоди храмового празника прокатедрального собору Благовіщення Пречистої Діви Марії міста Надвірна. Особливої урочистості святу додало те, що радість вірних приїхав розділити Правлячий Єпископ Коломийсько-Чернівецької Єпархії Преосвященний Владика Василій Івасюк.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера