Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Відновлення справедливості
2008-12-02 12:30:08
Кожен народ має право на свободу, в чому би ця свобода не виражалася - чи у слові, чи у виборі. Саме свобода слова, свобода вільного вибору були забрані у нашого українського народу на початку XX ст. польськими, німецькими і російськими окупантами…

Щира вдячність за допомогу
2008-12-01 17:58:28
Час невпинно спливає, віддаляючи нас від липневої стихії, яка сколихнула майже весь світ. Ще досі з тривогою люди згадують той час, коли вода заповнювала дороги і подвір’я, руйнувала будинки. Люди втратили все те, що було нажито працею не одного покоління.

Спорт єднає усіх
2008-12-01 15:45:36
Останній день осені в місті Надвірна, назавжди залишиться в пам’яті кожного, хто цінує спорт. Вже вдруге у спорткомплексі “Нафтовик” проводиться турнір міжнародного класу з дзюдо на честь дворазового олімпійського призера (28-і Олімпійські ігри Афіни – срібна медаль, 29-і Олімпійські ігри Пекін – бронзова медаль) Романа Гонтюка.

Медіа-моніторинг церковних медіа став темою семінару для прес-секретарів єпархій УГКЦ
2008-11-27 16:02:29
Семінар на тему “Медіа-моніторинг – інструмент для відслідковування ефективності комунікацій” 26 листопада зібрав у Стрию прес-секретарів єпархій та церковних установ УГКЦ в Україні. Спеціалісти консалтингової компанії pro.mova представили технологію поетапного проведення медіа-моніторингу.

Блаженна Йосафато, благослови нас!
2008-11-26 23:01:06
20 листопада в місті Надвірна у церкві Воздвиження Чесного Хреста було виставленно для вшанування святі мощі блаженної Йосафати Гордашевської, частина яких знаходиться в монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії м.Надвірна.

У Коломиї відбувся концерт духовної музики (відео)
2008-11-25 11:34:11
Концерт духовної музики та пісні відбувся у Коломиї. Захід приурочили 1020 річниці з дня Хрещення Русі. Християнську годину “Боже, нам єдність подай” провели в Народному Домі. У залі звучали виключно християнські пісні.

Многая літа Вам, Преосвященний Владико!
2008-11-24 14:59:58
Празник Собору Архистратига Михаїла та всіх сил небесних безтілесних Коломийсько-Чернівецька єпархія святкує подвійно. Саме в цей святковий день духовенство, вірні та гості вітали Правлячого Архієрея Кир Миколая Сімкайла із Днем уродин.

Ювілей церкви в Нижньому Березові
2008-11-24 13:30:00
Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії єпископ Миколай Сімкайло відвідав із пастирським візитом церкву, де вже 16 років служить отець Ігор Полюк. Святкова громада вірних, молодь, діти із хвилюванням зустріли свого Владику, який відслужив Архієрейську Святу Літургію.

Вишкіл лідерів у Коломиї
2008-11-19 12:59:21
15 листопада кваліфіковані тренери-вишкільники з МХО “Діти Світла” м.Коломия, спільно з Молодіжною комісією Коломийсько-Чернівецької єпархії за благословенням Правлячого Архієрея Кир Миколая Сімкайла, розпочали серію вишколів християнських лідерів, котрі представляють молодіжні організації та парафії єпархії.

Священики будуть виховувати засуджених
2008-11-19 12:31:40
18 листопада священнослужителі традиційних та протестантських церков разом із управлінням у справах виконання покарань провели обласну конференцію. Представник Державного департаменту України п. Василь Бурак запросив священиків та пастирів до активної участі у виховному процесі із засудженими.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера