Великодні Гаївки на парафіях Надвірнянського деканату
2017-04-19 10:37:36
Великодні свята багаті на українські традиції. В ці дні радісно перегукуються дзвони, провіщаючи всім людям про величний празник Христового Воскресіння, будячи землю від зимового сну. Біля Церков збирається люд Божий: молодь забавляється, а дорослі радіють, дивлячись на своїх нащадків, які весело виводять гаївки.

Великодні гаївки в с. Назавизів
2017-04-18 16:43:54
Великодня радість на парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя с. Назавизів, Надвірнянського деканату. З благословення пароха о. Романа Іванківа були організовані великодні гаївки.

У Світлий понеділок та вівторок Кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в Чернівцях і Надвірній
2017-04-18 14:42:39
17 квітня єпарх Коломийсько-Чернівецький з пастирським візитом відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці, що в м. Чернівці. 18 квітня єпископ відвідав м. Надвірна, де очолив Літургію в храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста.

День Христового Воскресіння
2017-04-16 15:39:38
16 квітня, у день Великодня, Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк) очолив святочні Богослужіння у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Богослужіння Страсного тижня Кир Василій (Івасюк) молився в храмах Коломиї
2017-04-15 13:07:51
В день Великого Четверга владика відвідав храм архистратига Михаїла, де очолив Утреню Страстей. На богослужінні було прочитано дванадцять Євангелій, зміст яких розповідає про суд, страждання та смерть Христову.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин умивання ніг
2017-04-13 13:51:42
В головній святині Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк) очолив Вечірню з Літургією св. Василія Великого. Щоб співслужити разом із архієреєм Божественну Літургію до Катедрального собору приїхали дванадцять священиків, які пізніше взяли участь в Чині умивання ніг.

Хресна дорога для Молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії
2017-04-12 23:12:58
Вже другий рік поспіль Коломийсько-Чернівецька єпархія проводить Хресну дорогу для молоді, в якій беруть участь учні шкіл, гімназії, природничо-математичного ліцею та студенти інших навчальних закладів міста.

Дорога на Голгофу” в храмі Стрітення Господнього
2017-04-12 22:57:24
В середу Страсного тижня парафіяни храму Стрітення Господнього м. Коломия мали особливу нагоду по-новому пережити хресний шлях нашого Спасителя.

Хресна дорога для дітей у Катедральному Соборі Преображення Христового
2017-04-12 22:16:43
Тривають дні Великого посту… Час молитви та покаяння, час богослужінь, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, час Хресної дороги. Нещодавно вчитель 3-В класу Коломийської СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника Елла Богданівна Неміш організувала та провела Хресну дорогу для дітей та їхніх батьків у Катедральному Соборі Преображення Христового та в актовій залі школи Стефаника.

В Замулинцях відбулася молодіжна Хресна дорога
2017-04-11 20:42:15
11 квітня у селі Замулинці відбулася молодіжна Хресна дорога за мир в Україні.