Митрополит Володимир привітав громаду с. Передівання з храмовим святом
2017-06-07 15:09:58
У неділю Зіслання Святого Духа, 4 травня, громада с. Передівання, що на Городенківщині, відзначила своє престольне свято. З цієї нагоди привітати вірян завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Заява Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ щодо останніх подій навколо храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Коломия
2017-06-06 20:11:01
З приводу подій, які відбулись 4 червня 2017 року Божого в м. Коломия Івано-Франківської області на кладовищі “Монастирок” в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, в якому останнім часом здійснювала богослужіння громада Української Православної Церкви (Московського патріархату), заявляємо наступне:

Флешмоб в с. Троїця з нагоди Храмового празника
2017-06-06 19:57:51
На парафії Пресвятої Троїці в с. Троїця відбувся храмовий празник. В такий святковий день до нас завітало чимало священників, які спільно з отцем-деканом Василієм Гояном відслужили Божественну Літургію, під час якої молились за молодь, жертводавців, парафію та звичайно за мир і спокій в Україні. Опісля всі були окроплені свяченою водою.

Молодіжний центр "Карпати" в Яремче-Дора знову сповнився дитячим сміхом
2017-06-06 19:51:32
1 червня 2017 р. Б. відкрився таборовий сезон молодіжного центру. На перший заїзд приїхали переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт”, діти з катехитичної школи при церкві св. Андрія (м. Львів), а також діти з смт. Олесько, що на Львівщині.

Товмачик знову радо приймає паломників
2017-06-06 19:33:29
На свято Зіслання Святого Духа відбулися нічні чування біля Чудотворного джерела в с. Товмачик.

Блаженнішого Любомира поховали в крипті Патріаршого собору
2017-06-06 19:29:28
Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира в супроводі єпископів, численного духовенства, тисяч вірних та всіх людей доброї волі 5 червня 2017 року поховали в крипті Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Коломияни виступають проти підпорядкування Благовіщинської церкви Московському патріархату
2017-06-05 03:32:10
4 червня 2017 року без сумніву увійде в історію Коломиї. Символічно, що це сталось саме сьогодні - в День Пресвятої Трійці. Середмістя Коломиї стало свідком багатьох важливих подій

Владика Василій (Івасюк) в день П'ятдесятниці молився у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях, а також поблагословив етнодуховний фестиваль "Обнова-фест"
2017-06-04 19:35:16
Владика Василій (Івасюк) в день П’ятдесятниці молився Божественну Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях, а також поблагословив етнодуховний фестиваль “Обнова-фест”. ФОТОЗВІТ.

Чин Архиєрейського похорону
2017-06-03 20:18:17
У неділю, 4 червня, о 18:00 розпочнеться трансляція Чину Архиєрейського похорону Блаженнішого Любомира (Гузара).

"Блаженніший Любомир був патріархом не за титулом, а за внутрішнім найглибшим онтологічним сенсом і змістом", - Глава УГКЦ у Львові
2017-06-03 19:35:02
У Львові закінчились похоронні Богослужіння за упокій Блаженнішого Любомира. На них був присутній і владика Василь (Івасюк).

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера