330

В Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відбулось відкриття виставки Мирослава Радиша
2017-06-16 19:36:12
16 червня, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, пан Мирослав Радиш представив для коломиян близько 30 своїх творів. Серед яких особливе місце займають вироби сакрального мистецтва.

Більше 30 священиків єпархії завершило курс підвищення богословської освіти
2017-06-16 19:20:54
15 червня в єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці м. Коломиї випускники Інституту підвищення богословської освіти священнослужителів Коломийсько-Чернівецької єпархії ім. Єпископа Павла Василика з рук Преосвященного Владики Василія (Івасюка) отримали дипломи.

У Коломийській ЦРЛ відкрили відремонтоване ЛОР-відділення
2017-06-16 17:57:38
До Дня медичного працівника у Коломийській центральній районній лікарні відкрили відремонтоване отоларингологічне відділення. Щоб освятити даний заклад прибув і владика Василь (Івасюк).

Дні духовної віднови на парафії Воскресіння Христового
2017-06-16 17:14:12
13 червня у с. Воскресінці, на парафії Воскресіння Христового, розпочалися дні духовної віднови. Перед початком наук о. Андрій Квік відслужив Божественну Літургію.

Веселі канікули з Богом на парафії Пресвятої Трійці
2017-06-12 14:06:07
З 6 по 11 червня на парафії Пресвятої Трійці в с. Шепарівці Печеніжинського протопресвітеріату, під духовним проводом адміністратора парафії о. Олександра Федоришина, проходив християнський парафіяльний табір для дітей та молоді “Веселі канікули з Богом”.

В неділю всіх святих владика Василь (Івасюк) відвідав храм Пресвятої Трійці в с. Пилипи
2017-06-11 17:30:20
11 червня с. Пилипи гостинно зустрічало свого архієрея. Перед подвір’ям храму молоді парафіяни, одягнені у вишиті однострої, віршованими та пісенними вітаннями запрошували єпарха Коломийсько-Чернівецького відслужити Божественну Літургію.

Молодь парафії Воскресіння Христового провела християнський форум
2017-06-08 22:23:54
7 червня у школі с. Воскресінці, у часі літньої практики, для учнів 2-6-их класів було проведено християнський форум, який організувала та провела ініціативна молодь парафії Воскресіння Христового.

Історична довідка про церкву Благовіщення Пресвятої Богородиці, пам’ятку архітектури XVI ст.
2017-06-08 20:06:33
20 травня 2009 року, враховуючи звернення громадськості міста (товариства “Просвіта”, “Союзу Українок” та ін.), а також на підставі зібраних 245 підписів греко- католиків, мешканців району, в якому знаходиться церква Благовіщення Пресвятої Богородиці, та, зважаючи на факти руйнації церкви, сесія Коломийської міської ради прийняла рішення “передати Греко-Католицькій Церкві Коломийсько-Чернівецької Єпархії пам’ятку архітектури та історії XVI століття церкву Благовіщення, з метою збереження та проведення ремонтно-реставраційних робіт”.

Духовно-методичний семінар "Стати учнем, щоб бути вчителем"
2017-06-08 12:15:32
7 червня 2017 року Божого в Орелецькій ЗОШ І-ІІІ ст. с. Орелець, Снятинського протопресвітеріату, Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ, відбувся Духовно-методичний семінар на тему: ” Стати учнем, щоб бути вчителем”.

Історія іконостасів-близнюків, або відновлення історичної справедливості
2017-06-08 12:00:47
У Церкві Святого Священомученика Йосафата Української Греко-Католицької Церкви в м. Коломиї та у Церкві Різдва Пр. Богородиці с. Фатовець, неподалік Коломиї, було відновлено і встановлено пам’ятні таблички з іменами тих, хто ініціював та виготовляв іконостаси у цих храмах.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера