14-16 липня відбудеться Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру Зарваниця
2017-07-04 17:25:54
Цього року Загальнонаціональна проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-літтю з дня народження патріарха Йосифа Сліпого та молитві за мир в Україні.

В три заїзди заплановано Канікули з Богом на парафії Собору Успення Пресвятої Богородиці м. Чернівці
2017-07-04 17:01:31
Катехитичне таборування проходитиме на базі Гошівського монастиря сестер Пресвятої Родини (табір триває). Другий заїзд дітей на базі приватної садиби в Карпатах біля Яремче в с. Ямна. Третій міський молодіжно-дитячий табір “Ойкос” в гірському урочищі “Стебник” смт. Берегомет Вижницького району.

БФ “Карітас” впроваджує проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями
2017-07-04 13:57:32
Благодійний фонд “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ” провів конференцію за участі представників семи “Карітасів” із всієї України, в тому числі зі Сходу, а також з Польщі.

Завершився табір “Карпати-фест”
2017-07-03 22:53:55
Мальовнича Дора зібрала молодих та ініціативних людей з різних куточків Івано-Франківської та Львівської областей на табір “Карпати-фест”. Табір відбувся у молодіжному центрі “Карпати”.

МХО “Агапе” і “Адонай” провели християнський табір для дітей
2017-07-03 15:50:47
З 23 червня по 6 липня у с. Гаврилівка МХО “Агапе” і “Адонай” провели християнський табір для дітей при парафії Св. Архистратига Михаїла. У таборі взяло участь 62 дітей з Гаврилівки, Надвірної та Києва.

Кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку
2017-07-02 22:46:33
У четверту неділю по Зісланню Святого Духа Церква вшановує свято Всіх святих українського народу. З нагоди цього свята на парафію Всіх святих українського народу із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк).

Єпархіальна проща на Ясну Гору в Гошів
2017-07-01 11:40:52
Проща – не тільки перебування у святому місці. Вона також передбачає дорогу до мети паломництва. Однак важку дорогу із роздумуванням про своє життя можна перетворити у радісну подорож, яку можна здійснити в оточенні молодих людей.

Парафіяльна спільнота с. Шепарівці зібралася, щоб помолитися за мир та спокій у державі
2017-07-01 11:25:27
З нагоди Дня Конституції України, що відзначається 28 червня, на парафії Пресвятої Трійці с. Шепарівці Печеніжинського протопресвітеріату Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ парафіяльна спільнота зібралася, щоб помолитися за мир та спокій у державі.

Екологічний день в селі Гаврилівка
2017-07-01 10:52:52
28 червня з ініціативи пароха о. Романа Григораша відбулася зустріч з екореферентом о. Назарієм Мицко, який провів з усіма учасниками табору екологічний день

Вручення дипломів випускникам Дяківсько-Катехитичного коледжу
2017-06-28 23:15:24
Цей день для студентів Дяківсько-Катехитичного коледжу став особливим, адже саме сьогодні вони отримали документ про середню духовну освіту. Дійство відбувалося у єпархіальній каплиці, яке очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький владика Василь Івасюк.