Простягни руку допомоги
2017-08-04 14:16:58
БФ “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” проводить щорічну акцію “Шкільний портфелик”, яка має на меті допомогти із шкільним приладдям дітям з найбільш потребуючих сімей, які мають велике бажання навчатися, але через скрутне економічне становище не можуть самостійно забезпечити собі найнеобхідніші канцтовари.

На сторожі правопорядку – владика Василь (Івасюк) привітав поліцейських із другою річницею діяльності
2017-08-04 13:37:00
Рівно два роки тому, 2 серпня 2015 року, Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції України. А вже 4 серпня присягу на вірність українському народу склали 2 тисячі патрульних. Тож привітати поліцейських на свято порядку і служіння до Коломийського відділення прибуло чимало поважних гостей. Серед присутніх були й представники влади та духовенства.

Урочисте завершення табору “Веселі канікули з Богом”
2017-08-03 17:38:03
Впродовж липня 2017 р. Б. при Катедральному соборі Преображення Христового діяв літній табір для дітей віком від 6 до 13 років, що мав назву “Веселі канікули з Богом”. Щотижня до табору мали можливість долучатися нові учасники і протягом всього періоду близько 160 дітей відвідало наш табір.

Господня любов зцілює хворих
2017-08-03 13:33:31
2 серпня, на свято Іллі, в Коломийській психоневрологічній лікарні відбулося духовне свято “Молитва, освячена любов’ю”. Шість років тому на території закладу було зведено і освячено капличку Божої Матері з ангелятками. Цю невеличку святиню за свої кошти офірував отець мітрат Михайло Ревтюк з м. Парми, США, в пам’ять про свою дорогу маму Анну, яка була родом з Коломиї.

Дорога до Бога - віряни Коломийсько-Чернівецької єпархії здійснили пішу прощу до Дори (м.Яремче)
2017-08-02 22:17:51
З 31 липня по 1 серпня відбулась піша проща вірян Коломийсько-Чернівецької єпархії до монастиря св. пророка Іллі, що в Дорі. Проща розпочалась Літургією в храмі Богоявлення Господнього м.Коломиї, який розташований на березі р.Прут.

Візит Преосвященного владики Василя (Івасюка) до дорівського монастиря св. пророка Іллі (м.Яремче)
2017-08-02 18:09:57
2 серпня з нагоди храмового празника правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василь (Івасюк) відвідав монастир святого пророка Іллі в Дорі. Співслужили владиці ігумен дорівської обителі о.Ігнатій, адміністратор патріаршого собору в м. Києві о.Ніканор Лоїк, парох Дори о.Іван Лейбюк , віце-ректор ІФДС о.Андрій Чорненко та численне духовенство.

Топорівці відсвяткували храмовий празник святого пророка Іллі
2017-08-02 16:12:30
2 серпня до старої церкви святого пророка Іллі, що в с.Топорівцях на святкову Літургію прийшло багато люду. Взяти участь в сьогоднішньому торжестві, з нагоди престольного празника, приїхали й гості з Чернівців –парафіяни УГКЦ міських громад

Великого бажайте
2017-08-01 22:45:06
З 17 по 30 липня на парафії Св. Арх. Михаїла смт. Заболотів під духовним супроводом о. Захара Михасюти, о. Володимира Кмити та чітким керівництвом аніматорів відбулися два літні парафіяльні табори “Моя мандрівка з Ісусом та друзями”.

Запрошуємо на Всеукраїнську прощу до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої
2017-08-01 07:13:45
5-6 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженіший Святослав, Глава і Отець УГКЦ…

Створений світ - для всіх та кожного