На парафії Успення Пресвятої Богородиці с.Петрів провели духовні реколекції
2017-08-30 11:27:39
25-28 серпня з благословення владики Василія Івасюка, єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії, на парафії Успення Пресвятої Богородиці села Петрів провели духовні реколекції.

Проща до Зарваниці – це духовний акт Примирення з Богом”, - владика Василь (Івасюк)
2017-08-29 23:30:34
Традиційно до Зарваниці вірні Коломийсько-Чернівецької єпархії вирушають в останніх числах серпня. Пішою ходою до місця з’яви Богородиці прочани добиралися 3-4 дні.

Владика Василій (Івасюк) відвідав парафію м.Городенки з нагоди храмового празника
2017-08-29 18:54:06
28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, Владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький, відвідав парафію м.Городенка. На подвір’ї храму владику зустріли парафіяни, а староста громади за традицією підніс запашний коровай.

Владика Василь (Івасюк) звершив освячення храму в с. Битків
2017-08-29 18:05:14
27 серпня в селі Битків Надвірнянського району урочисто освятили престол храму Успіння Пресвятої Богородиці, спорудженого силами громади. Чин освячення і першу Божественну літургію в храмі звершив владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький.

Церква наша мати - на парафії с. Назавизів провели літній табір
2017-08-28 11:12:34
З нагоди святкування 10-ти літнього ювілею від моменту освячення церкви Усікновення Голови Івана Хрестителя парафії с. Назавизів, та з благословення пароха о. Романа Іванківа з 25 по 27 серпня відбулися “Веселі вихідні з Богом”.

Катедральний собор Преображення Господнього в Коломиї, відсвяткував свій перший ювілей
2017-08-28 11:00:26
Катедральний собор Преображення Господнього в Коломиї, відсвяткував свій перший ювілей - п’ятиліття із дня освячення. Цій знаменній події було присвячено не тільки святкову літургію, а ще й виставку під назвою “Мистецьки собор”.

Під мерехтінням свічок парафіяни сіл Середній Майдан і Глинки пройшли ходою за мир і єдність в Україні
2017-08-26 18:35:35
Днями з нагоди 26-ї річниці Незалежності України на парафії сіл Середній Майдан і Глинки віряни пройшлися урочистою ходою зі свічками. Об’єднав святковий хід не тільки дорослих, а й чимало молоді та дітей.

Велопроща за мир в Україні до Погінської Матері Божої
2017-08-25 16:55:03
22 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України була організована Vl молодіжна велопроща до Погінської Матінки Божої, прославленої в чудотворній іконі. Організатором велосипедного заходу витупив парох с. Лісна Тарновиця о.Василь Нагорняк.

В час сьогоднішніх протистоянь ми повинні приклонитись перед Богом і гаряче молитись за Україну”,- владика Василь у День Незалежності України
2017-08-24 18:13:06
24 серпня у Коломиї святкування 26-ї річниці Незалежності України розпочались із святкової ходи від центральної площі біля міської ратуші до парку імені Кирила Трильовського, де відбулось відкриття урочистостей.

Відкриття пам’ятника героям Небесної Сотні в Городенці
2017-08-23 20:14:33
23 серпня, в м.Городенка відбулось урочисте відкриття та посвячення пам’ятника героям Небесної Сотні. Гранітний монумент відображає силуети героїв, які тримають щит за оборону рідної землі. Цей, на перший погляд, холодний камінь “розтоплює” серця перехожих і тим самим увіковічнює пам’ять полеглих за Батьківщину земляків.