Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс “Відповідальність за створіння”
2017-09-08 19:44:54
Автори найкращих робіт отримають цінні нагороди, а їхні роботи будуть надруковані окремою збіркою, яка послужить підручним матеріалом для вчителів християнської етики, катехитів та проповідників. Серед переможців конкурсу буде розіграно суперприз – електричний велосипед.

Проект “Домашня опіка”
2017-09-06 20:25:45
Одним із найважливіших напрямків діяльності БФ “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” є проект “Домашня опіка”. Працівники даного проекту надають різного роду підтримку та допомогу самотнім людям похилого віку.

Церква каже: ні підпалам!
2017-09-06 14:28:29
Бюро УГКЦ з питань екології підготувало інформаційний ролик, в якому апелює до свідомості вірян та небайдужих людей і закликає відмовитись від шкідливої, а часто й смертельно небезпечної практики спалювання залишків рослинності, пік якої традиційно припадає на осінній час збору урожаю з фермерських полів та присадибних ділянок.

Запрошення на VI фестиваль-конкурс “З піснею до Бога”
2017-09-05 13:20:21
Парафія “Серця Ісуса і Серця Марії” Української Греко-Католицької церкви м. Долини запрошує вас відвідати VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні “З піснею до Бога” імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який відбудеться 23-24 вересня 2017 року за адресою: м. Долина

Представники Коломийсько-Чернівецької єпархії взяли участь у Всецерковній катехитичній конференції
2017-09-02 18:45:18
29-31 серпня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбулася Всецерковна катехитична конференція УГКЦ, в якій взяли участь представники усіх єпархій України, а також єпархій УГКЦ в діаспорі: Австралії, Бразилії, Великобританії, Польщі, Італії, Іспанії, Франції, Австрії та ін.

В дорогу до знань з Божою допомогою
2017-08-31 21:30:33
Сьогодні вечірні дзвони Чернівецького собору Успення Пресвятої Богородиці передували шкільному дзвонику. Соборні отці Співкатедрального собору Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ запросили на вечірнє богослужіння шкільну дітвору, студентів та вчителів.

Міжєпархіальна екомережа УГКЦ готується до проведення Екологічних місій
2017-08-31 17:29:53
30 серпня, в останній тиждень літа, в Івано-Франківську відбувалась третя квартальна зустріч єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології. Зустріч була присвячена Екологічним місіям задля порятунку Створіння, які проходять вже вчетверте.

Канікули з Богом у Сідлищі
2017-08-30 18:27:15
З 23 по 27 серпня на парафії святих апостолів Петра і Павла, що в селі Сідлище, Отинійського деканату, відбулися “Канікули з Богом”, на яких кожного дня просто неба у кожному з присілків служилась Свята Літургія.

Проща до Унева
2017-08-30 13:54:32
27-28 серпня 2017 р. Б. з нагоди престольного празника відбулася щорічна проща до Святоуспенської Унівської лаври. Долучились до неї і паломники з Коломиї.

Проща парафіян катедрального собору м.Коломиї до Зарваниці
2017-08-30 13:36:06
27 - 28 серпня 2017 р. Б. відбулася загальноєпархіальна проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці. Цьогоріч, вже традиційно, піший хід розпочали з Катедрального собору Преображення Христового.