В Коломиї провели засідання протопресвітерів єпархії
2017-09-29 14:53:18
28 вересня у приміщенні Коломийської єпархії відбулися збори протопресвітерів. Очолив зібрання Єпарх Коломийський Преосвященний владика Василій (Івасюк). Також участь у зборах взяв Преосвященний владика Йосафат (Мощич), Єпарх новоствореної Чернівецької єпархії.

Замулинці із Богородицею
2017-09-28 10:39:08
Із 17 по 25 вересня у селі Замулинці перебувала свята реліквія світу – Пояс Богородиці. Щодня адміністратор даної парафії о.Юрій Свищ служив Святу Літургію та Молебень до Матері Божої. Сотні вірян із навколишніх міст та сіл прибули сюди, щоб віддати шану Пречистій.

Пастирський візит Владики Василя (Івасюка) на парафію Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього м.Надвірна
2017-09-27 23:49:24
27 вересня владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийський відвідав парафію Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього, що в м.Надвірна. Парафіяни привітали Владику давнім українським звичаєм, вручивши хліб та сіль. Опісля Владика очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Відбулись поминальні богослужіння за рабою божою Марією Касіян
2017-09-27 21:43:31
Ввечері, 26 вересня, Заупокійний Парастас відслужив митрополит Володимир (Війтишин), єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк) та численне духовенство. Помолитись за упокій душі новопреставленої слугині Божої Марії прийшло й чимало вірян нашої єпархії.

Освячення каплиці Пресвятої Богородиці в с. Братишів
2017-09-26 13:07:24
З благословення Єпархіального Єпископа Коломийської єпархії Преосвященного Василія Івасюка на парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Братишів Тлумацького протопресвітерату в неділю, 24 вересня, відбулося освячення каплиці в честь Пресвятої Богородиці.

Співчуття всечесному о. Володимиру Касіяну з приводу смерті дружини
2017-09-25 18:26:25
З глибоким сумом ми сприйняли звістку про смерть дружини о. Володимира Касіяна, пароха церкви св. священномученика Йосафата м. Коломия.

Освячення наріжного каменя під будівництво храму в с.Грабич
2017-09-25 15:46:33
У суботу, 23 вересня, в с. Грабич Отинійського протопресвітеріату звершили чин освячення наріжного каменя під будівництво храму. З благословення єпископа Коломийського Кир Василія (Івасюка), камінь освятив протосинкел єпархії, протоієрей Роман Кіцелюк.

На Тлумаччині освятили нову дзвіницю
2017-09-23 14:59:29
Дзвіницю звели у с. Делева, Тлумацького району. Чин освячення здійснив Митрополит Володимир.

Храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці в Делятині
2017-09-23 14:39:25
В церкві Різдва Пресвятої Богородиці селища Делятин відбулось храмове свято. 21 вересня святкування розпочалося Утренею, яку відслужив о. Петро Голіней. Божественну Літургію очолив парох – о.м. Богдан Іванюк у співслужінні двадцяти священиків та диякона.

В Отинії урочисто відзначили храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці
2017-09-23 13:01:48
21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці в Отинії святкують храмовий празник. Святкові Богослужіння розпочалися в навечір’я празника, Великою Вечірнею з Литією, яку очолив парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

о. Микола Романенчук

Віце-економ