Життя – це човен в морі, на якому людина тримається по своїй вірі”, - владика Василій (Івасюк)
2017-10-08 14:11:14
У неділю, 8 жовтня, владика Василій (Івасюк) правлячий архиєрей Коломийської єпархії звершив Божественну літургію в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия.

Святкування Дня катехита в Коломийській єпархії
2017-10-07 16:58:26
7 жовтня в Коломийської єпархії відсвяткували День Катехита. Захід відбувся з благословення Преосвященного Владики Василія (Івасюка), Правлячого Архиєрея Коломийської єпархії.

На парафії с. Лоєва вшанували Фатімську Богородицю
2017-10-06 19:43:09
5 жовтня у Лоївській загальноосвітній школі відбулося свято з нагоди 100 років об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі. Учасники цього заходу повернули глядачів у столітнє минуле.

Молодіжна велопроща до с. Погоня
2017-10-05 19:06:38
З 30 вересня по 1 жовтня відбулася XXІІ Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви з нагоди 400-ліття Василіянського Чину в с. Погоня. Цього разу молодь Коломийської єпархії, об’єднавшись вирушила дорогою на велосипедах.

Друга річниця 10-ї гірсько-штурмової бригади
2017-10-04 19:19:01
1 жовтня відбулись урочистості з нагоди річниці від дня створення 10-ї гірсько-штурмової бригади, військовослужбовці якої два роки поспіль захищають територіальну цілісність України.

На крилах музики підносимось до Бога
2017-10-02 22:13:56
У неділю, 1 жовтня, в Міжнародний день музики парафіяни церкви Успення Пресвятої Богородиці в Городенці зігрівали свої серця й душі духовною та класичною музикою. Чарівну атмосферу духовного піднесення створив камерний ансамбль “Сакрум” під керівництвом Василя Дутчака.

Урочисте відкриття і освячення дитячого садочка в с. Поляниця
2017-10-01 22:02:02
1 жовтня владика Василій (Івасюк), єпарх Коломийський здійснив пастирський візит до церкви Входу в храм Пресвятої Богородиці, що в с.Поляниця. Його Преосвященство урочисто зустрів парох о. Богданом Скірчуком, декан Яремчанський з численною кількістю вірних.

Розпочинається осіння сесія Академії Успішної Молоді
2017-09-30 14:12:40
Якщо ти молодий, амбітний, креативний та енергійний, то саме тебе запрошує Академія успішної молоді (АУМ). Ми також чекаємо всіх учасників попередніх сесій. В програмі заходу: короткотривалі тренінги, ігри та безліч цікавинок.

Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні духовенства освятив завод ”LEONI” в Коломиї
2017-09-30 07:53:15
29 вересня в Коломиї урочисто відкрили німецький завод кабельних мереж ”LEONI”. Високопреосвященний Митрополит і Архієпископ Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин) та владика Юліан (Гатала), єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП у співслужінні духовенства здійснили чин освячення.

При Коломийській єпархії працюють центри передподружнього приготування
2017-09-29 18:56:02
В Коломийській єпархії створено 8 осередків з центрами передподружнього приготування. Метою створення таких центрів є сприяння глибшому розумінню Святої Тайни Подружжя та належна підготовка наречених до спільного християнського життя згідно вчення нашої Церкви про шлюб та сім’ю.

о. Микола Романенчук

Віце-економ