Парафіяни с. Назавизів побували на прощі в Джублику
2017-10-29 15:59:04
28 жовтня з благословення пароха о. Романа Іванківа, відбулася проща парафіян с. Назавизів до Марійського відпустового місця Джублик.

Хеллоуїн” - сучасний масовий окультизм
2017-10-29 11:17:23
На неофіційне “свято” бісів по всій країні кафе, бари і нічні клуби навперебій заманювали відвідувачів цікавими розважальними програмами, модними співцями і групами, веселими іграми і обіцянками “безмежної веселості”. З тяжкими наслідками “веселого свята” стикнулись не одні відвідувачі, що люблять розважатись.

Ми в Україні повинні стверджувати силу права, а не право сили”, ‒ Глава УГКЦ про конфлікт навколо храму Благовіщення в Коломиї
2017-10-26 16:16:05
Минулого тижня у м. Коломия Івано-Франківської області між вірними Української Греко-Католицької Церкви і Української Православної Церкви з новою силою розгорівся міжконфесійний конфлікт навколо храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. У неділю, 22 жовтня, він отримав своє продовження.

Конфлікт навколо храму у Коломиї: в УГКЦ прояснили ситуацію
2017-10-24 21:07:16
Українська Греко-Католицька Церква виступає проти того, щоб забирати храми в інших конфесій, тим більше силовим шляхом; конфлікт навколо храму в Коломиї ‒ одиничний випадок, в основі якого лежать історичні причини.

Молодь Коломийщини змагалася за звання кращого виконавця сучасної християнської пісні
2017-10-24 14:22:59
Christian Song Fest” - фестиваль сучасної християнської пісні - найгучніша подія, що відбулася цієї осені в Коломиї. 22 жовтня на площі перед головним собором Єпархії талановиту молодь таку різну й неординарну вкотре об’єднала пісня.

Звернення з приводу спалення залишків рослинності
2017-10-23 20:44:31
З великим занепокоєнням спостерігаємо, як наші села та міста огортає ядучий дим від спалювання залишків рослинності й опалого листя. В атмосферу викидаються всі хімічні елементи, які накопичуються у рослинах під час вегетації

Владика Василій (Івасюк) помолився за постраждалих від депортаційної перації “Захід”
2017-10-20 17:13:30
Сьогодні в Івано-Франківську вшанували 70-ті роковини найбільшої депортаційної операції “Захід”.

Спортивний турнір між духовенством та вчителями
2017-10-19 23:14:53
Сьогодні, 19 жовтня, в Коломийській ЗОШ № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка відбувся товариський матч з волейболу між командами вчителів 6-ї школи та священиками Коломийського деканату нашої єпархії.

Молодь Снятинщини організувала поїздку до Зарваниці
2017-10-19 15:35:12
18 жовтня Українська Молодь - Христові при Храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла м. Снятин та Вівтарна Дружина при Храмі Різдва Пресвятої Богордиці с. Підвисоке Снятинського протопресвітеріату УГКЦ прибули до Матінки Божої, яка прославила себе у Зарваницькій Чудотворній іконі.

Поминання невинно замучених під час операції “Захід”
2017-10-19 15:09:33
21 жовтня 1947 р. московська влада здійснила найбільшу депортацію населення Західної України, яка увійшла в історію під кодовою назвою операція “Захід”. Виселялись в Сибір родини вояків УПА і підпільників Організації Українських націоналістів.