Святий Миколай чекає на своїх помічників
2017-11-14 14:12:03
У Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії стартувала акція “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”. Цьогоріч листи до Святого написали близько півтори тисячі дітей.

Будова храму продовжується у Ваших серцях”, - владика Василь (Івасюк) на посвяченні храму в с. Хутір-Будилів
2017-11-12 18:56:33
12 листопада Єпарх Коломийсько-Чернівецький владика Василій (Івасюк) завітав до с. Хутір-Будилів на знаменну для цієї парафії подію – посвячення храму архистратига Михаїла. Ремонтні роботи на парафії тривали понад двадцять років.

Владика Василій (Івасюк) відвідав виставку ексклюзивних авторських булав
2017-11-11 20:18:53
Люди, які творять епоху” - саме під такою назвою 10 листопада в концертній залі “Габсбург” було представлено булави ручної роботи, а також колекція фотографій, які зроблені в мальовничих селах Косівщини. Кожна з робіт присвячена видатним постатям, культурним пам’яткам України та світу.

12 листопада - День молитви за дітей сиріт
2017-11-11 08:40:01
В цей день усі Церкви моляться в особливому намірі за кращу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї і за повернення дитини до своїх батьків, за об’єднання дитини з новою родиною, яку Бог обрав для неї, за зцілення дитячих ран та кращі зміни в житті дітей.

На парафіях Коломийсько-Чернівецької єпархії провели духовно-екологічні місії
2017-11-10 15:56:25
На сьогоднішній день однією з найпоширеніших проблем усього людства є екологія. Все гостріше постає питання екологічного характеру, яке має на меті врятувати і зберегти природу від неправильного користування людиною. Людина створена на образ і подобу Божу, сам Бог-Творець закликає нас порати і доглядати, а не руйнувати і вбивати красу цього світу.

Більша радість посадити дерево, ніж воювати
2017-11-10 15:14:38
5 листопада до акції “Посади дерево миру” долучився храм у м. Вижниця. Екореферент о. Назарій Мицко прибув до храму Святих Павла і Петра, де спільно з о. мітратом Василем Стефанком та вірними молилися молебень до Бога Творця. До присутніх в храмі екореферент виголосив науку про мир, якого всі ми прагнемо.

Спортивні змагання серед духовенства
2017-11-10 09:56:28
9 листопада в Коломийському ФОСК Прикарпаття пройшли змагання серед духовенства Коломийсько-Чернівецької єпархії. Захід проходив з благословення владики Василія (Івасюка) Єпарха Коломийсько-Чернівецького та був приурочений 125-річниці з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

В Отинії відсвяткували другу річницю освячення храму Зіслання Святого Духа
2017-11-08 23:51:04
8 листопада, в день св. влкмч. Димитрія Мироточця, парафіяни та гості храму Зіслання Святого Духа, що в м. Отинія відсвяткували другу річницю освячення величавого храму.

І доки ми живемо вірою, можемо йти по життю, як апостол Петро по воді”, - владика Василій (Івасюк)
2017-11-08 17:38:28
8 листопада, в день св. Великомученика Димитрія, владика Василій (Івасюк) з пастирським візитом відвідав парафію с. Татарів з нагоди храмового празника. Традиційно велика кількість вірних з трепетом очікувала Преосвященного владику на церковному подвір’ї.

Допомагати потребуючим і зігрівати серця турботою
2017-11-06 22:45:36
В останній день жовтня при церкві Успення Пресвятої Богородиці в Городенці відбулася зустріч переселенців зі Сходу, котрі мешкають у Городенківському районі, з представниками Міжнародного благодійного фонду “Карітас” при Коломийсько-Чернівецькій єпархії.