До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир
2017-12-02 18:24:47
Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівський.

Студентам Коломийського навчально-наукового інституту провели лекцію на тему: “Євромайдан і Революція Гідності”
2017-12-01 19:04:27
У Коломийському навчально-науковому інституті отець Михайло Димид прочитав лекцію “Євромайдан і Революція Гідності” для студентів І-ІV курсів спеціальностей “Філологія (українська мова та література)”, “Початкова освіта”, “Фізичне виховання”.

У Коломиї відбувся фестиваль духовної пісні (відео)
2017-11-28 15:22:39
У Коломиї відбувся фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”. Приурочили захід 125-річчю з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Молитва - як пам’ять про жертв Голодомору
2017-11-27 15:13:46
У Коломийському навчально-науковому інституті студенти І-ІV курсів спеціальностей “Філологія (українська мова та література)”, “Початкова освіта”, “Фізичне виховання” та викладачі молились і згадували жертв Голодомору, запаливши свічу пам’яті.

Молебень до святого священомученика Йосафата в м.Городенка
2017-11-27 13:16:07
У суботу, 25 листопада, в каплиці святого священомученика Йосафата було відслужено Молебінь. Вкотре з уст парафіян зносилась молитва з проханням про заступництво Святого.