Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Спішити робити добро
2009-01-08 09:46:05
Добрі традиції приживаються швидко. Ось і до чергового свята в “Садибі святого Миколая”, збудованій подружжям Анатолія та Ольги Матвієнків у їхньому тишківському родинному гнізді, місцева дітвора готувалася заздалегідь. У школі оголосили конкурс на кращу творчу роботу, свої таланти шліфували юні майстри з бісероплетіння, художньої вишивки й інших видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Місія в Зеленій
2009-01-08 09:37:32
Здавалось, що в ті грудневі дні напередодні Різдва Христового, сама благодать зійшла над Зеленою – тихим чарівним селом, що на Надвірнянщині. Старенька церква святого Димитрія єднала всіх мирян з нагоди радісної події – Святої Місії, яку організував молодий священик отець Володимир Андрусяк.

Відійшов у вічність о. мітрат Василь ПАВЛИК
2009-01-02 18:22:13
2 січня 2009 року відійшов у вічність о. мітрат Василь Павлик – директор Дяківсько-катехитичного коледжу єпархії. Отець-мітрат Василь був не тільки добрим священиком, але й обдарованим викладачем, який навчав майбутніх дяків літургійного співу, християнської поведінки та мистецтва.

У новорічну ніч висвячено двох священиків
2009-01-02 14:56:15
31 грудня у Катедральному Соборі міста Коломиї Преосвященніший Владика Кир Миколай уділив ієрейські свячення диякону Мирославу Сметанюку та диякону Віталію Попадюку.

Привітання Блаженнішого Любомира на Різдво ГНІХ 2009 року
2008-12-31 14:00:08
Дорогі у Христі, через кілька днів ми будемо святкувати Різдво Господа нашого Ісуса Христа, надзвичайно важливу подію для кожного і кожної з нас, для наших родин, для громад, для народу, для Церкви і для всього людства.

Послання Святішого Отця Венедикта XVI з нагоди Всесвітнього дня миру 1 січня 2009 року
2008-12-31 13:48:43
На початку нового року я знову звертаюся до людей усього світу з побажанням миру і цим своїм посланням закликаю замислитися над важливою темою: “Боротьба з бідністю як шлях утвердження миру”.

Звернення Синоду Єпископів УГКЦ щодо суспільно-економічної ситуації
2008-12-31 13:27:50
Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до вірних та всіх людей доброї волі щодо теперішньої суспільно-економічної ситуації в Україні і світі.

Свято Св. Миколая у Верховині
2008-12-30 15:56:38
Переддень Святого Миколая для учнів Верховинської ЗОШ-інтернату розпочався дещо незвично. До учнів, які займаються в гуртку “Релігієзнавство” прийшов з привітанням місцевий священик греко-католицької церкви о. Роман Болехівський. Діти отримали в подарунок іконки Св. Миколая та шоколадки.

Пастирський візит Архієрея до смт.Обертин
2008-12-29 16:58:54
28 грудня єпископ-ординарій Кир Миколай відвідав парафію церкви Святих Кирила і Методія смт.Обертин. На запрошення о. мітрата Ярослава (Біляїва) Архієрей очолив Святу Літургію, зазначивши, що відправлятиме Службу Божу в наміренні всіх вірних парохії.

До 100-річчя Степана Бандери
2008-12-26 13:46:48
25 грудня у приміщенні “Народний дім” м.Коломиї було проведено заключний концерт переможців районного огляд-конкурсу творів патріотичної тематики присвячений 100-річчю від Дня народження С.Бандери. Благословити зазначений захід прибув Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло).

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера