Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.