330

Владика Миколай Сімкайло вшанував пам’ять архієпископа Аусбургського Йозефа Штімфлє
2009-04-06 15:08:34
1 квітня Преосвященний єпископ Миколай Сімкайло відвідав м.Аугсбург (Німеччина), де мав зустріч із пралатом о. Бертрамом Маєром, настоятелем Катедрального Собору Аугсбургу. Метою приїзду було вшанування блаженної пам’яті архієпископа Аусбургського Йозефа Штімфлє.

До почитання виставлено прах блаженного Омеляна Ковча
2009-04-06 14:54:01
5 квітня під проводом правлячого єпископа Миколая (Сімкайла) було урочисто внесено до катедрального храму Преображення Христового м. Коломиї прах блаженного Омеляна Ковча. З цієї нагоди єпарх очолив Божественну Літургію.

Вишкіл молодіжних лідерів у Коломиї
2009-04-06 13:47:16
В суботу 4 квітня у катедральному соборі Преображення Христового відбувся черговий тренінг для молодіжних лідерів. Темою тренінгу стали “Конфлікти. Виникнення та розв’язання конфліктів”. Це п’ятий за ліком тренінг, проведений у рамах програми вишколу молодіжних християнських лідерів.

Екуменічна Хресна дорога в Отинії
2009-04-06 12:33:44
Екуменічна Хресна дорога в Отинії пройшла вулицями селища у п’ятницю, 3 квітня. Спільною молитовною ходою під проводом духовенства всіх конфесій Отинії, йшли греко-католики, православні УПЦ КП, римо-католики та, напевно, й ті, хто не зовсім може визначити свою християнську ідентичність.

І знову "Скеля"!
2009-04-06 12:07:51
Для кожного розуміння Хресної Дороги зовсім різне. Для когось – це земні проблеми, для когось – це взагалі не має ніякого значення, а для когось – це Хресний похід нашого Ісуса, Який взяв на Свої плечі всі гріхи світу. І знов ми зібрались у церкві на Хресну Дорогу…

Волейбольний турнір з нагоди завершення Великого Посту
2009-04-06 11:59:21
4 квітня в м.Надвірна був проведений турнір з волейболу серед чоловічих команд, метою якого було залучення населення до регулярних занять волейболом, та популяризація волейболу в районі. Змагання проходили в спорткомплексі “Нафтохімік” м.Надвірна.

Хресну дорогу в Чернівцях служили трьома мовами
2009-04-06 10:30:40
Спільно з греко-католиками молились римо-католики та вірмени. Близько шостої години по обіді центральні вулиці Чернівців притихли у молитві. Автівки неквапливо застигали у гущі вже теплої весни. До тролейбусних шибок поприлипали пасажири й кондуктори.

Семінар "Християнська етика у медицині та збереження життя"
2009-04-02 15:30:08
Протягом кількох днів в Коломийсько-Чернівецькій єпархії за благословенням Владики Миколая Сімкайла пройшов семінар на тему: “Християнська етика у медицині та збереження життя”.

Запрошуємо на загальноєпархіяльну Хресну дорогу в Коломиї
2009-04-02 12:18:01
З благословення правлячого єпископа кир Миколая Сімкайла в м. Коломия на п’яту неділю Великого посту - 5 квітня відбудеться традиційна загальноєпархіяльна хресна дорога, в якій візьмуть участь духовенство та вірні всіх деканатів Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо дотримання таємниці сповіді
2009-04-02 10:30:13
Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону “Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України” щодо дотримання таємниці сповіді. За ухвалення даного законопроекту проголосували 357 народних депутатів з 437 зареєстрованих в сесійній залі.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера