Хресна дорога в м.Надвірна (фото)
2009-04-14 17:16:00
Хай ця молитва й наша участь у “Хресній дорозі” допоможуть нам зрозуміти свою гріховність. Нехай Господь приблизить нас до себе, змилосердиться над провинами нашими та всього нашого народу”, - такими словами розпочав Хресну дорогу декан Надвірнянський о. мітрат Григорій Сімкайло у Вербну неділю.

Ісус любить тебе!
2009-04-14 16:56:43
Під таким девізом пройшла театралізована Хресна дорога у селищі Отинія, організована християнською спільнотою “Українська Молодь – Христові”. Не випадково, що відбулася вона у передостанній тиждень Великого Посту, а саме у Вербну неділю, щоб присутні мали змогу обдумати свою поведінку…

У Коломиї молилися за жертв землетрусу в Італії
2009-04-13 15:58:14
Вербної неділі єпископ Кир Миколай (Сімкайло) служив Божественну Літургію у катедральному храмі Преображення Христового м.Коломиї. Єпарх закликав присутніх помолитися за жертв руйнівного землетрусу в центральній Італії.

Будуємо Храм у душі
2009-04-13 12:57:28
У часи суспільних потрясінь людина тягнеться до Бога, до церкви, до доброго душпастиря. Свята тайна Священства витискає на душі священика незатертий знак, силою якого він стає на віки учасником Христового Священства. Через священиків Христос освячує вірних, наділяє їх нескінченними ласками.

"Віа Долороса" в Отинії
2009-04-09 15:29:52
Віа Долороса” – “Шлях Скорботи” – для християн найсвятіший на землі відрізок кам’янистої дороги, це місце, повне трагічної печалі, де Спаситель світу поніс на Собі гріхи людства. Це чотирнадцять стацій, які знаменують події засудження Христа, бичування Його і розп’яття на горі Голготі.

Засідання осередку Українського Богословського Наукового Товариства
2009-04-08 16:49:48
8 квітня у конференційному залі управління Коломийсько-Чернівецької єпархії було проведено засідання територіального осередку Українського Богословського Наукового Товариства.

УГКЦ збагатилася ще одним архиєреєм
2009-04-08 14:02:04
7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові відбулася архиєрейська хіротонія Преосвященного Владики Святослава (Шевчука), Єпископа-помічника єпархії Покрова Пресвятої Марії в Буенос-Айресі.

У Соборі Преображення Христового відбувся вишкіл для молодих лідерів (відео)
2009-04-08 09:37:05
Вишкіл для молодих лідерів відбувся в Соборі Преображення Христового. Його організовує молодіжна християнська організація “Діти Світла”. Таких заходів протягом року буде 12.

Результати семінару в’язничних душпастирів УГКЦ
2009-04-07 15:43:09
Протягом 30.03 – 02.04.2009 року у Реколекційному центрі Львівської Архиєпархії, проходив навчальний семінар на тему “Душпастирська психологія в’язничного служіння” священиків УГКЦ.

Єпархіяльна Хресна дорога в Коломиї
2009-04-07 15:35:41
5 квітня, в п’яту неділю Великого посту, вже традиційно вулицями міста Коломиї пройшла Хресна Дорога, яку провадили священики всіх деканатів єпархії. Цьогорічна Хресна дорога присвячена Блаженному Священомученикові О.Ковчу, який 65 років тому загинув мученицькою смертю у фашистському концтаборі Майданек.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера