Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

До питання церкви Благовіщення XVI століття в м.Коломия
2009-06-03 13:04:31
Після того як, у 1989 році віруючим Російської Православної Церкви міста Коломиї було передано давню Благовіщенську церкву, громада розпочала активно втручатися в інтер’єр та екстер’єр цієї пам’ятки гуцульської архітектури.

Подячний концерт за пожертви на Катедральний Собор Преображення Христового
2009-06-02 18:22:24
Катедральний Собор Преображення Христового – одна з найкращих архітектурних споруд міста. Куполи, котрі видно з усіх кінців міста серед щоденної метушні нагадують про молитву, спокій…

Архіпастирський візит до Снятина
2009-06-01 17:18:41
31 травня Владика Миколай (Сімкайло) відвідав парафію церкви Чуда Святого Архістратига Михаїла м.Снятина. Грамотою від Блаженннішого Любомира був нагороджений місцевий душпастир о. мітрат Теодор Оробець.

Співчуття Всесвітлішому о. Романові Іванюлику, декану Косівському та його родині
2009-06-01 14:28:27
Коломийсько-Чернівецький Єпарх Миколай Сімкайло та єпархіальне управління висловлює Вам щирі співчуття з причини смерті дорогого батька. Всесвітліший отче Романе, нехай Господь укріпить Вас перенести біль втрати.

Архієрей Миколай Сімкайло побував на храмовому празнику в с.Стецева
2009-05-29 16:45:04
У день Вознесіння Господнього особливе торжество відбулося в с.Стецева Снятинського району. Парохіяни церкви Вознесіння Христового святкували храмовий празник та 15-річний ювілей з дня посвячення храму.

Отинійський хор завітав до Городенки!
2009-05-26 15:23:30
Та що там та Отинія може!” А таки може, в чому мали можливість переконатися городенківські парохіяни, куди прибули канцлер єпархії УГКЦ отець мітрат Василь Мельничук та хористи Отинійської церкви.

Засідання Українського богословського наукового товариства у Коломиї
2009-05-25 18:24:24
У конференційному залі управління Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулося засідання територіального осередку Українського богословського наукового товариства.

Із святом Першого Причастя дітей привітав Владика Миколай
2009-05-25 18:11:56
Урочисте Перше Святе Причастя дітей відбулося в неділю 24 травня у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Нижній Вербіж. Про важливість цього дня для дітей і особливе діяння Божої благодаті у житті кожної людини – ось про що говорив Владика Миколай.

День Героя в Чернівцях
2009-05-25 10:40:50
23 травня на Буковині в день Героїв України освячено пам’ятний хрест “Жертвам комуністичного режиму”. В освячені та святкуванні взяли активну участь громади УПЦ КП та УГКЦ.

Освятили оновлений храм та молилися за справжніх українців
2009-05-22 17:58:25
За великої кількості вірних, гостей з сусідніх парафій, 22 травня відбулося посвячення відреставрованої церкви Воздвиження Чесного Хреста у селі с.Тишківці, Городенківського деканату. Чин освячення церкви здійснив Правлячий Архієрей Миколай.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера