Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

316

Трагедія у Косові: За кілька годин згоріла дерев’яна церква Святого Василія Великого
2009-06-20 09:22:22
Трагедія у Косові сталася сьогодні серед білого дня. Раптово спалахнула і за кілька годин майже дотла згоріла прекрасна дерев’яна церква Святого Василія Великого.

В Чернівцях відбувся "Обнова-фест 2009"
2009-06-16 18:06:19
До початку “Обнова-фесту” залишався один день. День з цвяхами і молотком в руках, день закочених рукавів. День з настовбурченим чубом і пересторогою в грудях. Як ви гадаєте, чому?

Пам’ять не повинна шкодити
2009-06-11 12:58:53
Рішенням колегії Міністерства транспорту і зв’язку рекомендовано ліквідувати придорожні пам’ятні знаки, які встановлені на місцях загибелі людей у ДТП. “Вважаю таке рішення оправданим”, — прокоментував ситуацію начальник Городенківської ДЕД М.Григорів.

Міжнародна співпраця у Городенці
2009-06-11 12:48:54
Два дні поспіль Городенка приймала гостей із Молдови: координатора програм Молдовського відділення Швейцарського бюро з питань розвитку і співпраці Анджелу Гелецьку та керівника Ресурсного центру республіки Галину Ляшко.

Два роки з "Надією в Господі"
2009-06-11 12:43:48
Молодіжна християнська спільнота “Надія в Господі” урочисто відзначила другу річницю від дня заснування. А напередодні нам організували паломницьку поїздку до Львова. Подорож була цікавою, бо побували в багатьох визначних місцях.

Дияконські свячення в празник Зіслання Святого Духа
2009-06-10 19:14:18
Велике християнське свято Зіслання Святого Духа ознаменувалося небуденною подією для нашої єпархії. В цей день Єпископ Микола Сімкайло уділив дияконські свячення піддияконові Іванові Стефураку.

Новий храм на славу Пресвятій Тройці
2009-06-10 12:24:03
На зелені свята, у Неділю Духа Святого, у с.Кривополе громади УГКЦ району разом із християнами інших конфесій висвятили новозбудований храм. Над Карпатами у повітрі бриніла сяюча чистота високого торжества.

Свято радості й надії для дітей
2009-06-09 14:56:22
Першого дня літа, що символізує традиційне Міжнародне свято захисту дітей, у Благодійному фонді “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” організували для наймолодших підопічних свято. До присутніх слово мала координатор проекту Л.Болехівська.

Духовенство єпархії провело спортивні змагання
2009-06-03 16:19:54
9 червня у селищі Обертин священики єпархії провели змагання з волейболу. Спортивний захід організований духовенством включений до святкувань з нагоди відзначення року священичого покликання.

Молодіжний етнодуховний фестиваль "ОБНОВА-ФЕСТ 2009"
2009-06-03 13:31:36
14 червня у Чернівецькому музеї народної архітектури та побуту відбудеться другий молодіжний етнодуховний фестиваль “Обнова-фест”. Проводить його Товариство українських студентів-католиків ”Обнова”.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера