Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

322

Трагедія у Косові: За кілька годин згоріла дерев’яна церква Святого Василія Великого
2009-06-20 09:22:22
Трагедія у Косові сталася сьогодні серед білого дня. Раптово спалахнула і за кілька годин майже дотла згоріла прекрасна дерев’яна церква Святого Василія Великого.

В Чернівцях відбувся "Обнова-фест 2009"
2009-06-16 18:06:19
До початку “Обнова-фесту” залишався один день. День з цвяхами і молотком в руках, день закочених рукавів. День з настовбурченим чубом і пересторогою в грудях. Як ви гадаєте, чому?

Пам’ять не повинна шкодити
2009-06-11 12:58:53
Рішенням колегії Міністерства транспорту і зв’язку рекомендовано ліквідувати придорожні пам’ятні знаки, які встановлені на місцях загибелі людей у ДТП. “Вважаю таке рішення оправданим”, — прокоментував ситуацію начальник Городенківської ДЕД М.Григорів.

Міжнародна співпраця у Городенці
2009-06-11 12:48:54
Два дні поспіль Городенка приймала гостей із Молдови: координатора програм Молдовського відділення Швейцарського бюро з питань розвитку і співпраці Анджелу Гелецьку та керівника Ресурсного центру республіки Галину Ляшко.

Два роки з "Надією в Господі"
2009-06-11 12:43:48
Молодіжна християнська спільнота “Надія в Господі” урочисто відзначила другу річницю від дня заснування. А напередодні нам організували паломницьку поїздку до Львова. Подорож була цікавою, бо побували в багатьох визначних місцях.

Дияконські свячення в празник Зіслання Святого Духа
2009-06-10 19:14:18
Велике християнське свято Зіслання Святого Духа ознаменувалося небуденною подією для нашої єпархії. В цей день Єпископ Микола Сімкайло уділив дияконські свячення піддияконові Іванові Стефураку.

Новий храм на славу Пресвятій Тройці
2009-06-10 12:24:03
На зелені свята, у Неділю Духа Святого, у с.Кривополе громади УГКЦ району разом із християнами інших конфесій висвятили новозбудований храм. Над Карпатами у повітрі бриніла сяюча чистота високого торжества.

Свято радості й надії для дітей
2009-06-09 14:56:22
Першого дня літа, що символізує традиційне Міжнародне свято захисту дітей, у Благодійному фонді “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” організували для наймолодших підопічних свято. До присутніх слово мала координатор проекту Л.Болехівська.

Духовенство єпархії провело спортивні змагання
2009-06-03 16:19:54
9 червня у селищі Обертин священики єпархії провели змагання з волейболу. Спортивний захід організований духовенством включений до святкувань з нагоди відзначення року священичого покликання.

Молодіжний етнодуховний фестиваль "ОБНОВА-ФЕСТ 2009"
2009-06-03 13:31:36
14 червня у Чернівецькому музеї народної архітектури та побуту відбудеться другий молодіжний етнодуховний фестиваль “Обнова-фест”. Проводить його Товариство українських студентів-католиків ”Обнова”.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера