Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Проведено районний семінар вчителів християнської етики Коломийського району
2007-11-20 17:17:35
19 листопада в Отинійській загальноосвітній школі I–III ступенів відбувся районний семінар вчителів християнської етики Коломийського району.

Освячення нового храму УГКЦ
2007-11-19 17:16:55
Ця Богом благословенна подія відбулася 18 листопада у селі Цуцилів Надвірнянського району (Тисменичанський деканат). Торжество освячення церкви Святого Архистратига Михаїла розділили понад двадцять священиків…

Із життя "Карітасу Коломийсько-Чернівецької єпархії"
2007-11-16 12:29:35
При Благодійному Фонді “Карітас Коломийсько- Чернівецької Єпархії” вже понад два роки успішно діє дитячий соціальний центр, метою якого є опіка над дітьми-сиротами, дітьми з багатодітних, неповних та малозабезпечених сімей.

Під покровительством Богородиці
2007-11-12 17:31:51
11 листопада у славному с.Рожнів Косівського району відбулося три визначні події – Архіпастирські відвідини, посвячення фігури Матері Божої, дияконські свячення.

Єпарх відвідав Яремчанщину
2007-11-09 15:57:34
8 листопада на свято Великомученика Дмитрія місцева громада святкувала свій храмовий празник. Розділити радість торжества прибув Правлячий Архієрей Владика Миколай, який вперше відвідав визначену громаду.

Акція “Відповідаємо на закиди Свідків Єгови”
2007-11-05 17:15:14
4 листопада МХО “Діти Світла” розпочала акцію “Відповідаємо на закиди Свідків Єгови”. На вулицях ми дуже часто зустрічаємо “пропагандистів” та “бажаючих просто поговорити про Бога”, які всіма методами намагаються переконати про “істинність” їхньої “віри”.

Святкова подія у Тлумацькому деканаті
2007-11-05 13:11:25
Святкова подія сталася 4 листопада у Тлумацькому деканаті – у Церкві Успення Пресвятої Богородиці освятили престол та іконостас. Ця урочистість стала яскравим доповненням до нещодавно збудованого храму, який захоплює своєю архітектурною красою та гармонійно лучить людину з Божою любов’ю.

В Коломиї проведено засідання Патріаршої Комісії у справах Молоді
2007-11-05 12:57:12
30 жовтня, в приміщенні Єпархіального духовно- катехитичного молодіжного центру, який розташований на території єпархіального управління відбулося робоче засідання Патріаршої Комісії у Справах Молоді. Проводив працю Голова ПКуСМ отець Йосиф Мілян.

На Буковині освячено храм УГКЦ
2007-10-29 19:33:13
Ця богоугодна подія освячення церкви відбулася 28 жовтня у Вижницькому деканаті. Урочисто та торжественно місцева громада зустріла Правлячого Архієрея єпархії Владику Миколая – хлібом-сіллю, щирими і гарячими словами християнського привіту.

Конференція "Обнови" зацікавила навіть Патріарха!
2007-10-27 19:45:36
Представники чернівецького товариства українських студентів- католиків “Обнова” взяли участь у роботі конференції “Місія “Обнови”: від покликання до втілення, що відбулася у Тернополі 20-21 жовтня.

о. Богдан Іванюк

в.о. Канцлера